1 травня фінал “Міс Галичина-2​011”

Триває підготовка до свята вроди та грації – гранд-фіналу першого на Західній Україні конкурсу краси у форматі реаліті-шоу “Міс Галичина-2011”, який відбудеться 1 травня у Трускавці у Палаці культури ім. Т.Шевченка.
Фінальне змагання, до якого після десяти днів випробувань у найкращих відпочинкових комплексах Трускавця, потрапили 16 красунь, стане справжнім шоу голівудського масштабу. Адже його постановкою займається всесвітньо відомий хореограф Тоні Стоун, який свого часу працював із Мадонною, Майклом Джексоном, Джастіном Тімберлейком, Дженіфер Лопес, Крістіною Агілерою та багатьма іншими… Гостями шоу стануть зірки української сцени, шоу-мени та світські левиці, серед яких, зокрема, Володимир Гришко, Влад Яма, Василь Бондарчук, Владіслав Левицький, Ліка Роман, Габрієла Масанга, Вова зі Львова, шоу-балети “0,7” та “Атлантік”. Особливим гістем серед членів журі буде президент Національного комітету Міс Україна Сергій Матяш. До слова, під патронатом якого й відбувається “Міс Галичина-2011”. Вестимуть вечір відомий ведучий Першого національного каналу, якого найчастіше глядачі асоціюють з коментуванням конкурсів “Євробачення” Тимур Мірошниченко та неперевершена співачка, зіркова білявка Людмила Ясінська.

Тож доки дівчата приміряють сукні, костюми, купальники та підбори, відвідують фотосесії та нервують в очікуванні оголошення “найкращої”, ми запрошуємо вас стати глядачем фінального дійства голівудського рівня, квитки на яке можна замовити за телефоном: 096-217-32-28.

А після гала-фіналу, відбудеться after-party, де всі охочі зможуть у неофіційній обстановці поспілкуватися з красунями, організатором конкурсу туроператором “Тур-Галичина”, представниками спонсорів проекту компаній “Вухо.ком” і “Grand Сollection”, а також із зірковою плеядою гостей. Запрошення на вечірку також можна отримати за телефоном: 096-217-32-28.

www.MusicLviv.org.ua