21 березня концертом у Львові Віктор Павлік відсвяткує подвійний ювілей

21 березня відомий український співак Віктор Павлік дасть у Львові, на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької,  великий ювілейний концерт у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Lviv Jazz Orchestra. Початок – о 19:00.

Ювілеїв у Віктора Павліка цьогоріч аж два: особистий – 50 років, і професійний – 30 років на сцені. Відтак святкувати співак планує масштабно: каже, що хоче за рік встановити новий рекорд – дати по Україні мінімум 300 концертів.

«Мені цікаво скупатися у всій Україні – виступати не тільки в обласних, а й у найвіддаленіших районних центрах», – зізнається артист.

Концерт 21 березня у Львові – другий у серії великих святкових концертів Віктора Павліка. Перший відбувся усередині лютого на головній сцені країни – у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві. Повний зал прихильників творчості Павліка разом із ним співав хіти «Афіни, Київ і Стамбул», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені»… Загалом у концертній програмі прозвучало 20 пісень, які співак виконав у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Збройних Сил України під керівництвом Дмитра Антонюка. Ці два десятки пісень Віктор обіцяє повторити і для львівської публіки. «Це пісні, які знає і любить вся Україна», – зауважує він.

Після Львова, на початку квітня, ювілейні концерти Віктора Павліка відбудуться у Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі…