22 січня Оксана Муха запрошує поколядувати на свій «Різдвяний Unplugged»

У неділю, 22 січня 2017 р., на сцені Львівської філармонії співачка Оксана Муха розповість свою «Різдвяну історію». І зробить це колядками, щедрівками та піснями а капела – у новій святковій концертній програмі «Різдвяний Unplugged». Початок – о 16:00 та 19:30.

Цьогорічні Різдвяні концерти Оксани Мухи – це прем’єра на 100 відсотків: жодна із композицій з цієї програми не виконувалась раніше. Прозвучать як відомі, так і невідомі колядки – у несподівано-драйвових та містично-ліричних аранжуваннях.

– Ми задумали цей вечір як Різдвяну містерію, що звучить, – розповідає Оксана Муха. – Власне, це звучання буде особливим. Колядки, обрамленні дуже атмосферною музикою, ритмами та візуалізацією. Залишається оригінальна мелодія, зміст, текст, а її форма, аранжування – це буде акустична подорож не лише країнами, а й планетами… Це буде тиха коляда для меломанів і людей з чутливим серцем.

– У час Різдва люди стають добрішими та більш радісними, – додає Муха. – Усі святкують Різдво, а уявити це свято без колядки я не можу. Скільки себе пам’ятаю, я завжди співала на Різдво – чи з батьками, чи з друзями. І найкраще з того, що пам’ятаю, а також недавні відкриття незнаних колядок та щедрівок, – це скарб, яким і поділюся з людьми 22 січня!