27 травня Lama виступить у Львові з сольним концертом

Наталя Дзеньків – фронтвумен українського поп-рок-гурту «Lama», вокалістка та авторка більшості пісень гурту, дівчина з якою асоціюється творчість цього сучасного й унікального музичного колективу. Широка популярність до Лами, а саме так часто іменують Наталю журналісти й шанувальники, прийшла буквально після випуску перших синглів «Мені так треба» та «Моє серце» 2006 року. Третій сингл «Літак», випущений слідом за ними остаточн…о вивів гурт «Lama» на авансцену української музики.
2007 року «Lama» отримала премію Best Ukrainian Act на церемонії MTV Europe Music Award, випередив багатьох популярних українських музикантів.
В активі гурту два студійні альбоми – «Мені так треба» (2006) й «Світло і тінь» (2008), у 2011 році планується випуск нового альбому, робота над яким уже на стадії завершення. Перша ластівка майбутнього альбому – сингл «Тримай», з’явилася в ефірі українських радіостанцій навесні 2010 року. Після зйомок кліпу на цю композицію Наталя Дзеньків не на жарт захопилася контемпорарі-хореографією, адже для відеороботи співачці довелося у жаті строки навчитися проявляти емоції не лише співом, але й за допомогою танцю. Танцювальні тренування співачка продовжує й до сьогодні.
Серед найближчих творчих планів Наталії також співпраця з відомим письменником й актором Євгеном Гришковцем в записі його наступного музичного альбому.
На образ життя співачки та її творче світосприйняття вплинула східна філософія та культура Індії, Тібету, Непалу. Її таємничий та чуттєвий образ йде у розріз із зовнішністю більшості українських зіркових дівчат, однак саме це приваблює до співачки пильну увагу. Музика гурту «Lama» – постійний експеримент, а Наталя – каталізатор усієї творчої енергії гурту.

“Lama” у Хмільному домі Роберта Домса.
початок – 20:00

попередній продаж квитків – 60 грн.
в день концерту – 80 грн.