8 березня у Львові звучатиме «Музика Франції» у виконанні симфонічного оркестру «Grand Orchestra»

До свята весни та краси продюсери серії концертів «Кінохіти» від оркестру «Lords of the Sound» підготували для жінок новий грандіозний проект – «Музика Франції». Концерт під такою назвою відбудеться 8 березня у Львівському національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької. Початок – о 20:00.

Того вечора на заньківчанській сцені прозвучать кілька десятків легендарних хітів Франції в оригінальних аранжуваннях: від початку ХХ століття – і до наших днів. Симфонічний оркестр «Grand Orchestra» і яскраві солісти у жанрі французької сцени – Аніс Еттаєб (фіналіст проекту «Голос країни») і Даша Єфременко (вокалістка гурту «French Vibes») – готують унікальну програму. У концерті «Музика Франції» прозвучать композиції з репертуару Edith Piaf, Patricia Kaas, Mireille Mathieu, Joe Dassin, Lara Fabian, Bruno Pelletier, Charles Aznavour, Garou, Mylene Farmer, ZAZ…

Музика із неперевершеним французьким шармом, незабутня романтична атмосфера та заряд позитиву зроблять вечір 8 березня особливим. Двогодинна музична мандрівка перенесе слухачів на весняні вулички Парижа, Марселя, Страсбурга, Ліона, Ніцци… Романтичні і темпераментні пісні, вишукане звучання оркестру і відмінні голоси вокалістів будуть доповнені дивовижним світловим оформленням і стильною візуалізацією на теми Франції та кохання на великому кіноекрані!

Симфонічний оркестр «Grand Orchestra» – це колектив професійних та амбітних музикантів, які є постійними учасниками найпрестижніших музичних фестивалів. Це гнучкий, динамічний, оригінальний оркестр, який має власний неповторний стиль. Оркестр, який увібрав у себе найкращі традиції оркестрів Ґленна Міллера і Поля Моріа. «Grand Orchestra» потрібно бачити і чути наживо!

Ціна квитків на концерт «Музика Франції» у виконанні симфонічного оркестру «Grand Orchestra» у Театрі ім. М. Заньковецької 8 березня – від 90 до 420 грн.