Андріана побила чоловіка і послала його на…!

Днями співачка Андріана завершила роботу над новим відео. Цього разу екранізувати вирішили найсвіжішу провокаційну пісню виконавиці – трек «Назовсім». Режисер Володимир Шурубура вирішив проілюструвати головний меседж композиції: «Іди милий на… Назовсім!»

Зйомки поділили на два етапи. Спочатку співачку-білявку знімали в одному з елітних львівських готелів. А далі залучили важку артелерію – для деяких задумок режисера знадобився великий павільон, для цього орендували приміщення популярного телеканалу.

За сюжетом Андріана з приємної ніжної жінки, про яку може мріяти кожен, перетворюється на страшне стерво! Співачка грає роль дівчини, яка колись палко і вірно кохала свого обранця. Однак в якийсь момент зрозуміла, що він цього абсолютно не заслуговував! Відтак фатальна Андріана вирішила помститися ліричному герою за даремно згаяний час.

Сама співачка каже, що обидва стани для неї – звичні: «Я знаю точно, що жінка – це боротьба протилежностей! Сьогодні я можу для чоловіка готувати тірамісу на сніданок, а завтра – змусити його “згадати все”! Це ж так природно. Без таких змін погоди чоловікам було б з нами нецікаво!»

На відео Андріана усіляко знущається з чоловіка – розмазує по обличчю торт, нищить подаровані квіти і… б’є з усієї сили у те місце, де у хлопчиків головна гордість!

«Було дуже весело! Я там так розгулялася! Збила оскомину, так би мовити…» – поділилася Андріана.

Менеджмент співачки переконаний, що незважаючи на агресивний сюжет, відео сподобається представникам сильної статі. Адже Андріана незмінно – фатально сексуальна.

Відео з’явиться в ефірі національних телеканалів до кінця грудня, пообіцяв продюсер Володимир Водвуд. Він нагадав, що композиція «Назовсім» – це уже другий результат співпраці Андріани з лідером гурту «Мері» Віктором Винником. Раніше музикант написав для колеги пісню «LoveShow».
www.MusicUkraine.com