Андрій Князь потусувався з Лолітою [ФОТО]

Минулого тижня відбулась церемонія нагородження “Українська пісня року”.

У святковому концерті взяли участь багато відомих вітчизняних артистів Віталій Козловський, Наталя Волкова, Наталя Бучинська, Наталя Валевська, Віктор Павлік, Катя Бужинська, Михайло Поплавський, і, звичайно ж, Андрій Князь. Серед запрошених зірок були Лоліта, Наталка Корольова, Zdob Shi Zdub, і Песняри. Таку подію не оминув і президент Віктор Ющенко з дружиною.

Князь отримав диплом лауреата за пісню “Моя країна“, музика до якої була написана Ніколо, а слова – самим Андрієм у співавторстві з Оленою Демехою.

На тусовці Андрій швидко знайшов спільну мову з епатажною співачкою Лолітою. Артисти пів-вечора обнімалися, про щось пліткували й роздавали автографи усім бажаючим.

Мені було дуже приємно вкотре виступати на одній сцені та нарешті познайомитись з Лолітою, яку я вважаю однією з кращих українських співачок у Росії, – ділиться Князь. – Позитивна, відкрита, цікава – нашим артистам до такого рівня ще рости. У нас же ж як – показали раз по телевізору і все вже “ЗІРКА, не підходьте!”. А Лоліта при всій божевільній популярності й творчому досвіді залишається сама собою. Запрошував її в гості на святкування Старого Нового Року, але, на жаль, вона спізнювалася на літак, тому домовились зустрітись коли вона наступного разу приїде до Києва!

Матеріал надано прес-службою Андрія Князя