«АНТИТІЛА» у Львові: всі квитки продано!

Всеукраїнський тур групи «АНТИТІЛА» розпочинається з повного аншлагу у Львові

У суботу, 13 лютого, стартує всеукраїнський тур гурту «АНТИТІЛА», який у лютому-березні охопить 20 міст України. Розпочинає команда свої масштабні гастролі зі Львова. Напередодні львівського концерту організатор – музична компанія sviat promo – повідомила музикантам, що усі квитки на їхній концерт продано, а на касі Event Hall «КІНО» повісили табличку «SOLD OUT!».

Всеукраїнський тур гурту «АНТИТІЛА» називається «Все красиво» і відбувається у підтримку однойменного альбому, який побачив світ торік. Як кажуть музиканти групи, у програмі «Все красиво» – багато позитиву. На прихильників музики «АНТИТІЛ» очікують як пісенні прем’єри, так і хіти, яких у гурту вистачає.

«Sold out по-львівськи – такий же приємний, як і львівська кава! Який же гарний початок нашого великого туру! Спасибі, Львове!», – не приховує емоцій лідер гурту «АНТИТІЛА» Тарас Тополя.

«Дуже приємно працювати з «АНТИТІЛАМИ», які щоразу піднімають планку якості, регулярно тішать публіку новими піснями та кліпами. І це дає результат! Аншлаг у Львові (а це – майже півтори тисячі слухачів!), у першу чергу, – завдяки наполегливій праці музикантів», – каже організатор концерту Святослав Роман (до слова, музична компанія sviat promo організовує концерти групи «АНТИТІЛА» також у Тернополі (12 березня) та Івано-Франківську (13 березня).

Після аншлагового старту у Львові на групу «АНТИТІЛА» чекає музична мандрівка двома десятками міст України: 20 міст, 20 гарних, емоційних зустрічей! У лютому і березні концерти відбудуться у Чернівцях, Умані, Дніпропетровську, Вінниці, Одесі, Чернігові, Рівному, Чорткові, Тернополі, Івано-Франківську, Кривому Розі, Кіровоград, Черкасах, Запоріжжі, Харкові, Сумах, Полтаві, Києві (23 березня, клуб Sentrum). І закінчиться тур «Все красиво» у Миколаєві 1 квітня.