Андрій Заліско

Андрій Заліско|Новини | Фото | Медіа|

Організація концертів – 093-726-31-29
Популярний співак Андрій Заліско народився у Львові 4-го жовтня. Музикою почав займатися ще змалку, в той час, коли батьки купили акордеон. З 1978 до 1985р. навчався у музичній школі, яку закінчив з відзнакою. Під час навчання у середній школі, створив хард-роковий гурт, який завоював прихильність учнів та вчителів навчального закладу. У 8-10 класах СШ навчався акторської майстерності в драматичному гуртку, оскільки завжди мріяв стати актором. Активно займався спортом (плаванням). Входив у десятку найкращих плавців-юніорів України (вільний стиль). За свої досягнення отримав багато грамот та золотий значок з плавання.
“Так сталося, що я “провалив” іспити у Київському Інституті Культури у 1987р., але треба було отримати якусь освіту, тому я і вступив до Львівского політехнічного інституту на геодезичний факультет на спеціальність прикладна геодезія, який, не зважаючи ні на що, все ж закінчив. Але я в жодному випадку не шкодую, що мої студентські роки провів там, адже мої найкращі друзі – це мої одногрупники”, – згадує Андрій.
Під час навчання Заліско співав у хорі “Gaudeamus”. Разом з друзями-хористами гастролював Польщею, Німеччиною, Францією, Італією і Чехією. Працюючи у 1993р. музичним адміністратором фестивалю “Мелодія” (ТК “Міст”), отримав перший досвід роботи з музикантами і зрозумів, що сам зможе добре себе показати на естраді. У цьому ж році Заліско познайомився з київським композитором та аранжувальником Сергієм Доценком. “Під час нашої співпраці були написані перші пісні: “Цей дощ”, “Спи засинай” і “У тумани”, які я виконав на день міста Львова у 1995р. Це був мій перший виступ на професійній сцені. З цього і почалася моя музична кар`єра”, – каже Андрій.
Але це не завадило йому вчитись з 1994р. у Київському державному інституті театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого на режисурі , який Заліско успішно закінчив у 1998 р.
У 1995 році він увійшов до фіналу Всеукраїнського фестивалю “Мелодія-95 ” із піснею “Спи-засинай” (як дипломант), у 1996 році історія повторюється, Андрій знову потрапляє до фіналу цього ж фестивалю . На фінал “прорвалися” дві пісні: “Ти явись”, яку співак виконав разом з Анжелікою Щербаковою, а також пісня “Кажеш ти”.
Андрій Заліско: “Завдяки цим пісням я став лауреатом, і моєю творчістю зацікавився голова жюрі Василь Зінкевич. Згодом вдалося випустити першу касету “Так буває” (у стилі поп-рок) спільно з дрогобицькою студією звукозапису “Фенікс”. На жаль, цей альбом не користувався великим попитом серед слухачів. Правду кажучи, я також не був задоволений матеріалом, хоча пісні “Ти явись” і “Кажеш ти” можна відзначити.”
У 1997 році Заліско почав працювати з продюсерсько-мистецькою агенцією “Територія “А”(м. Київ), багато гастролював з групами “Ван Гог” і “Фантом 2”, саме тоді було знято перші кліпи на пісні “Такий як всі?” і “Вже не треба”, які часто можна було побачити у популярній в ті часи програмі “Територія “А”, видається нова касета Заліска “Такий як всі?”. Декілька пісень співак записав на польській студії “Hendrix” і “Dance 4 you”. У 1998 році налагодилася співпраця з Національним хіт-парадом України. Завдяки цьому почались гастролі по Україні з іншими зірками української естради. У період 1998–99 рр. Заліско пише багато пісень; деякі з них пізніше увійдуть до його першого CD “Лабіринт”.
у 2000 році світ побачив CD Заліска “Все буде так як хочеш ти”, який здобув і до сих пір не втрачає популярності серед слухачів. Найпопулярніші пісні: “Знайди мене, знайди”, “Все буде так”, “Ти не заснеш” і деякі пісні з Л. Ваврін. У тому ж році на запрошення корпорації “Міст” і Асоціації українців Канади, Андрій поїхав до Торонто і виступав на “Bloor west village Festival”. Наступного 2001 року, після вдалого випуску диску “Многая літа”, приуроченого до 10-ї річниці Незалежності України, Заліско знову поїхав на гастролі за кордон (США, Канада, Англія, Італія та Португалія). За кордоном альбом вийшов під назвою “Тобі Україно – Многая літа”. До нього увійшли кілька народних пісень, а також твори В. Івасюка та І. Білозіра.
У квітні 2004. року у Львові відбувся великий сольний концерт Заліска у Львівському Державному театрі ім. М. Заньковецької. Всеукраїнський проект «Український формат» – 2а премія . На початку 2005 року у цьому ж театрі був проведений сольний Різдвяний концерт «Віфлиємський вогонь».
2005р.- Гастролі по Португалії (Ліссабон та острів Мадейра).
Випуск збірника різдвяних колядок «Колядує Заліско і друзі». 2006р.- Гастролі по Італії (Рим, Мілан, Болонья). Гастрольний тур по Зах.Україні «На Різдво до «Львівського».
2007р.- Сольні концерти по Західній Україні, виступи в Іспанії, Італії. Перемога в проекті «Галицький хіт-парад». З успіхом проходять виступи у Києві, Криму, Одесі. Всього було за рік близько 100 виступів та великих сольних концертів
2008р.- Випуск нового CD-альбому «Заліско +» який за кілька місяців розійшовся великим тиражем. З 25-го вересня – Європейське турне по 5-и країнах Європи (Франція. Іспанія, Португалія, Італія, Греція) разом з народним артистом України Василем Зінкевичем . Випуск CD “mp3 колекціїя” Заліска який включає в себе 5 альбомів випущених протягом 1995-2005 років. Нове перевидання CD-альбому колядок та різдвяних пісень “Різдвяний” а також випуск DVD – фільму, як додаток до Різдвяного альбому.

Біографічна довідка:
Заліско – популярний співак на території Західної України, який розпочав свою творчу кар’єру з виходом у 1995р пісень.: “Цей дощ”, ”Спи засинай” та співпрацею з київським композитором Сергієм Доценко.
1995р.- вихід до фіналу Всеукраїнського фестивалю
“Мелодія- 95” із піснею “Спи-засинай”.
1996р.- вихід до фіналу Всеукраїнського фестивалю “Мелодія-
96” з піснею “Кажеш ти” (лауреат 3-премії).
1997р.- співпраця з продюсерсько-мистецькою агенцією
“Територія-А” (Київ ). Всеукраїнські гастролі з
популярними групами “Ван Гог” і “Фантом 2”.
Член “Асоціації діячів естрадного мистецтва” (м. Львів).
1997р.- вихід аудіо-альбому “Такий як всі”.

Фестивалі та конкурси:
“Пісенний вернісаж”(м. Київ) – фіналіст.
«Пан + Пані» (м.Тернопіль) – 2-а премія.
Zielona Gura (Польща) – 3-а премія та приз глядацьких симпатій.
Фестиваль грецької культури ім. Тамари Каци (м. Маріуполь) –
2-а премія та головний приз від голови журі, заслуженої артистки Російської Федерації Ксенії Георгіаді.

1998-99р.- співпраця з Національним хіт-парадом України (м.Київ).
1994-1998р.- Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім.Карпенка-Карого за спеціальністю – режисура.
1998р.- вихід CD-альбому “Лабіринт”;
2000р.- вихід CD-альбому “Все буде так, як хочеш ти”. Призові
місця в хіт-парадах України.
В номінації «Кращий співак “Території-А” 2000»
(м.Киів) – 3-а премія .
На запрошення асоціації українців Канади виступав
на “Bloor village Festival”
(Торонто, Канада), та інші міста Канади.
Членство в “Асоціації діячів естрадного мистецтва” (м.Київ).
2001р.- вихід CD-альбому “Многая літа”, та гастролі за
кордоном: США, Канада Велика Британія.
2002р.- вихід альбому “Ковбой” (переспів відомих
закордонних пісень українською).
2004р.- великий сольний концерт у Львівському Державному
театрі ім. М. Заньковецької. Всеукраїнський
проект «Український формат» – 2а премія .
Лице фірми «Оптика нова» (Львів-Киів). Власний сайт
www.zalisko.com.ua
2005р.- Гастролі по Португалії (Ліссабон та острів Мадейра).
Випуск збірника різдвяних колядок «Колядує Заліско і
друзі».
Сольний Різдвяний концерт “Віфлеємський
вогонь”(м.Львів).
2006р.- Гастролі по Італії (Рим, Мілан, Болонья).
Гастрольний тур по Зах.Україні «На Різдво
до «Львівського».
2007р.- Сольні концерти по Західній Україні, виступи в Іспанії,
Італії. Перемога в проекті «галицький хіт-парад».
З успіхом проходять виступи у Києві, Криму, Одесі.
2008р.- Випуск нового CD-альбому та сольний концерт з новою програмою. Концерти у Кракові у рамках проекту “Україна – Польща: два сусіди “. З 20-го вересня – Європейське турне по 5-и країнах Європи (Франція. Іспанія, Португалія, Італія, Греція) разом з народним артистом України Василем Зінкевичем . Нове перевидання CD-альбому колядок та різдвяних пісень “Різдвяний”.