Checkmate

Checkmate|Новини|Фото|Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Моє сценічне ім’я з 2010 року Checkmate (вона ж Таня Костюк), що в перекладі на українську означає Шах і Мат. Чому? Тому що він близький мені за характером і за життєвим кредо, тобто це означає, що я не хочу зупинятися на досягнутому, прагну завжди йти вперед і йти по слідах кращих.
Сховатися від долі не судилось…
Моє захоплення вокалом виникло ще в ранньому дитинстві у садочку. І тут,будучи у старшій групі,музичний керівник помітив,що я не байдужа до пісні. У нього виникло бажання зробити мене активним учасником на святі призначеному нашій першій книжці “Букварик”. І не очікувано для мене, після виконання дитячої пісні,глядачам вона дуже сподобалася. Це стало причиною музичного керівника працювати над моїм голосом. Йому не приходилось вмовляти мене брати участь у різних концертах,тому що я сама виявляла активне бажання і була волонтером таких подій. Будучи вже у школі я полюбила сцену і полюбила глядача. Все частіше і частіше я появлялася на очах перед публікою і пізніше жоден виступ не обходився без моєї участі. Паралельно я була задіяна в урочистих святах Народного Дому культури рідного краю. І тоді у мене з’явились два музичні керівники,серед яких відмінник народної освіти України, кавалер бронзового Хреста за заслуги республіки Польща. Саме вони сприяли розвитку моєї творчості і допомагали мені у підготовці до різноманітних конкурсів,де я неодноразово отримувала нагороди. Значну роль у формуванні моїх умінь та навичок відіграла музична школа,яку я відвідувала сім років і де я оволоділа програмою по класу фортепіано. Одночасно я займалася спортивними та бальними танцями,а також вокалом у Малій академії мистецтв.
Це тільки здобутки моєї юності, а все ще попереду:

1998-2010 рр.Учасник художньої cамодіяльності. Народного дому культури “Просвіта” та шкільної художньої самодіяльності Переможненської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2002р. Учасник конкурсу духовної пісні “Прославлятиму піснями Господа” 2002-2007 рр. Учасник бального,естрадного та сучасного танцю клубу “  Рондо”.

2004р. Диплом за І місце з програми La+St категорії “N” 2005р. Гран-Прі у фестивалі естрадного та сучасно  танцю “Рондо зближує” 2006р. Диплом за участь у фестивалі сучасного та естрадного танцю “Ритми весни”

2000-2007рр. Навчання у Комарнівській дитячій музичній школі по класу фортепіано ( отримала свідоцтво про позашкільну освіту №65)

2000-2009рр. Навчання у Комарнівській МАМ по класу вокал

2007р. І місце у районному конкурсі на краще виконання та звання творів Тараса Шевченка

2008р. Учасник обласного фестивалю-конкурсу “І слово, і пісня ,матусю, тобі”

2004-2009рр. Учасник дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”

2007р. Диплом Лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського VІІІ дитячо-юнацького фестивалю “Сурми звитяги” в номінації “Солісти”

Маленькими кроками до великих здобутків!!!

На сьогоднішній день я приймаю активну участь у мистецькому житті: у різних концертах, вечірках, фестивалях, корпоративах, та благодійних вечорах, тісно співпрацюю з багатьма виконавцями та гуртами України, Росії. Стала почесним гостем на Гала концертах компанії “Berlin-Chemie Menarini” в різних містах України,та за її межами
(о. Кіпр ; Німеччина) ,а також брала участь у створенні їхнього гімну.
Працюю у різних стилях музики без виключення, ось чому з 2009 року я і мс (реп-виконавиця), і солістка-вокалістка, і поетеса водночас. Пишу пісні і сама їх виконую. Хочу щоб кожна людина віднайшла себе у них і добиватимусь цього у майбутньому. Моя творчість сягає великої глибини, що завжди попадає в саму сутність життя і торкається небезпечних границь піднесеного. На даний момент багато цікавих проектів в процесі створення,багато нових ідей та нових можливостей. Завжди рада допомогти у всіх поченаннях, підтримати існуюче, бути знайомою з новими людьми та співпрацювати з цікавими особистостями.

У моєму серці…
Велика подяка всім хто допомагає і вірить в мене, особлива подяка глядачам,які підтримують мене завжди,друзям та рідним.
Виражаю окрему подяку таким людям:
Skil, Storm, КольТ, Fast_LipZ, Zip92, Stelsi, M_Sea, Я.Скверіс, а також проекту “Музичний Львів”

Люблю: вечірнє місто та дощ.
Ненавиджу: наркотики та брехню.
Рекомендую: Вірити, надіятись,мріяти та любити.
Інтереси: Спів, танці, музика, написання пісень, спорт.
Захоплення: реп культурою, філософією та психологією людини.

Життя така велика ковзаниця, кому вдалось,не падавши ,пройти?

Моє дитинство було світлим щодо творчості,та життя відкривало мені двері з різних сторін: переживання, недосипання, падіння, життєві втрати, трагічні історії. Доводилося працювати важко для того щоб існувати. Тому знаю яке важке життя,але і не втрачаю бойовий дух. І бажаю в майбутньому кожному знайти ту іскру,яка горітиме у вашому серці і серці інших людей вічно. Даруйте любов і будемо жити в мирі!!!