Glamour

Glamour|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Три дівчини, які здатні перевернути світ. Ангели Чарлі українського шоу-бізнесу…

У 2009 році стала кращою поп-групою, потрапила на перші позиції радіочартів з піснею “Запомни меня” та презентувала дебютний альбом і відео з одноіменною назвою. Ви точно знаєте їх пісні: Sorry, Океан, Я все віддаю та інші!

Поп-група GLAMOUR існує вже понад 3 роки, дівчата працюють у дуже модному сьогодні стилі Pop-RnB. Їхній репертуар оригінальний і різноманітний. Гурт виконує власні пісні українською, російською та англійською мовами. Група Glamour вже декілька років з незмінним успіхом виступає в усіх куточках України, а також у Польщі, Німеччині та Італії. Неодноразово брала участь у національних хіт-парадах “Наша Пісня” та “Шлягер року”. А також отримала звання «Найкраща поп-група року 2009»,за версією одного з глянцевих журналів Львова.

Весною 2010 року дівчата презентували свій дебютний альбом та відеокліп під назвою «Запомни меня». В альбом ввійшло 13 треків на українській та російській мовах,а також бонус – дебютний відеокліп на пісню «Запомни меня».

Але на цьому вони не зупиняються,і продовжують працювати, працювати, та ще раз працювати! Адже тільки щоденна робота на концертах, над собою, над новим матеріалом може зробити із артиста справжню зірку. Все тільки починається! Запам’ятайте їх! Тому що група «Glamour» в шоу-бізнесі надовго!