Ґорґішелі

Ґорґішелі | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

 ҐОРҐІШЕЛІ – один із найцікавіших гуртів, що з’явився в українській музиці останнім часом. Його основою та обличчям є Тамара та Етері – дві сестри-грузинки, що народилися і все життя мешкають у Львові. Горгішелі співають українською та грузинською мовами, а у своїй музиці природньо поєднують елементи арт-року, грузинського та українського фольку у сучасному звучанні. Зараз до складу гурту, що був сформований у 2003 році, входять:
Тамара Ґорґішелі (гітара, вокал)
Етері Ґорґішелі (бас-гітара, бек-вокал)
Олексій Слободян (ударні, перкусія)
Мар’ян Козовий (гітара)
Олег “Джон” Cук (клавішні).

За 5 років існування, гурт встиг запам’ятатися численним слухачам та журналістам, адже весь цей час вів активну концертну діяльність – фестивалі “Мелодія”, “Червона рута”, “Перлини сезону”, “Pок-екзистенція”, “Європа-Центр”, “Тарас Бульба”, “Чайка”, „Мазепа Фест”, „Молода Галичина”.А у 2005 році гурт був запрошений на фестиваль української культури у Cопоті (Польща), 2006 рік – на відкриття року України в Грузії. Музиканти брали участь у телепроекті “Cвіжа кров” на каналі М1, де набрали найбільшу кількість балів серед усіх учасників.

Влітку 2006 року гурт підписав довгостроковий контракт з компанією Comp Music / EMI, у співпраці з якою 20 листопада побачив світ дебютний альбом гурту під назвою “Аморе”. Платівка була записана на студії “rspf.cc” Сергія Товстолузького.
Альбом писався неймовірно швидкими темпами – всього за 3 дні основна фонограма була вже готова. Всі пісні записані на одному диханні і з першого дубля (інші спроби були просто зайвими!!!). Саме тому “Ґорґішелі” вдалося повністю передати настрій та атмосферу живого виступу і справжні емоції та енергетику.

Альбом є багатогранним і еклектичним. Завдяки поєднанню елементів поп-музики, року та фолькових мотивів, кожному з шанувальників перерахованих музичних напрямків музика безперечно буде до смаку. Пісня “Аморе”, що дала назву альбому, є водночас ліричною та оптимістичною історією про кохання. Життєстверджуючий мотив разом з характерною грою слів про “море” і “аморе” (в перекладі з італійської “кохання”) виявилися надзвичайно вдалими. На заголовну пісню відзнято не менш романтичний відеокліп (режисер Антон Комяхов). Прихильникам більш важкої музики безперечно сподобаються підкреслено “рокові” “Пташка”,(яка є другою відеороботою Горгішелі) і “Баю-баю”(фантастичне поєднання поп музики та панк року). Ну а застиглим фольковим симпатикам слід дуже уважно послухати “Аджарську” та пісню „Квітка”.

Весною,2008 року група була запрошена на канал М1 для участі в зйомках програми «Твій Формат». Незважаючи на вагітність солістки,яка перебувала на 7–му місяці вагітності, група записалась за дві години і через деякий час видала «живий» альбом – Ґорґішелі «LIVE». До його складу увійшло 12 композицій, 4 з яких нові: Ромбамбар, Стрибаєм, Весело, Генацвале.

Зараз группа активно працює,готує нову програму.