Хочу ЩЕ!

Хочу ЩЕ! | Новини | Фото | Медіа | Відео

Організація концертів – 093-726-31-29
Хочу ЩЕ!Свій день народження гурт Хочу ЩЕ! відзначає 21 лютого 2008 року. Порівняно молoдий, але вже популярний серед української молоді гурт виконує пісні у стилі альтернативний хіп-хоп. У головному складі гурту перебуває 4 особи: МС Shylik, MC Vac, Dj.Terry Mutiny, а також вокалістка Bebichka, яка доповнює усі твори своїм чарівним голосом, але цим не обмежується кількість осіб, які працюють в команді гурту. Окрім цього Хочу ЩЕ! – це також:Таша Вербова (менеджер гурту, саунд-дизайнер продакшн студії Music Hall, лейбли – Boredom Product и Total wipes prod), Віктор Грудаков (веб-дизайнер, ведучий на радіостанції “Стрий FM”), Liena Dee (професійна фотограф з Тернополя), mr.Boo (основний бітмейкер), L.J.S (бітмейкер, USA, New York).
Гурт Хочу ЩЕ! – молодий, але вже відомий гурт на території України, який уже встиг виступати на одній сцені з такими преставниками українського шоу-бізнесу: “Скай”, “Брати Карамазови”, “Мурени” та інші. Учасники і призери масштабних всеукраїнських і міжнародних проектів, таких як:
“Передзвін століть”, 2009 (БілаЦерква). (за участі: Скай, Хочу ЩЕ!, Мурени, Брати Карамазови, Bahroma та ін.)
“Art-Bomb 2”, 2009 (Харків). (Хочу ЩЕ!, Sunny MC, Other Way, RapMakers та ін.)
“На долю майбутньої нації”, 2008-2009 (Львів). (Л,Ясінська, Хочу ЩЕ!, Н.Карпа, Кожному Своє та ін.)
“Последняя битва года”, 2009 (Кривий Ріг). (Лион, Тас Хапо, MC Logic, Хочу ЩЕ!, R.T.3, True Clan, Точка зору та ін.)
Хедлайнери міжнародного фестивалю по Brake Dance – “Open Street Dance” (Україна, Польща, Росія, Білорусія) і автори однойменного гімну бі-боїв для цього фестивалю “Open Street Dance”, який отримав багато радіоротацій.
Учасники серії вечірок і благодійних і конкурсних марфонів: “RAP vs AIDS”, “Djuice music drive”, “Стіна”, “ТеRAP!я”, “Rap, Hip-Hop & R’n’B” і т.д.
У грудні 2009 року гурт Хочу ЩЕ! взяв участь у всеукраїнському турі “Протест” разом з командами та МС: GP Ministry, 9K, 4JL, Доккі Док, Shake MC та інші.
Пісні гурту Хочу ЩЕ! потрапили у формат ротацій радіостанцій: “Ялта”, “Львівська хвиля”, “Стрий FM”, “Твоє радіо”, “EKO radio”, “Люкс FM”, а також в перелік найякіснішої музики теле-радіо проекту “navsi100.com”. Гості багатьох масових і корпоративних заходів по території усієї України, учасники телепроектів “waZZZap.TV” і “Smile TV”.
У грудні 2009 – січні 2010 року відбувся проект “Мандариновий бум”, в рамках якого відбулися радіоротації різдвяно-новорічного треку “Мандаринка” на більш ніж 10-ти радіостанціях України, включаючи: “X-mas Radio”, “Радіо М”, “Еко-Радіо”, “Радіо Незалежність”.
В кінці 2009 року гурт Хочу ЩЕ! розпочав тісну спрівпрацю з компанією “Burton Cinema”,яка незабаром потішить шанувальників україномовного хіп-хопу, якісно новим продуктом – кліпом на пісню “Open Streeet Dance”.
Також кінець 2009 року відзначився початком співпраці гурту з кращою командою бі-боїв Західної України “West Da Crew”. В цей період гурт Хочу ЩЕ! стає обличчям першого західноукраїнського одягу у стилі хіп-хоп “4ELEMENTS”.
У лютому-березні 2010 гурт Хочу ЩЕ! втілив в проект масштабну благодійну акцію, яку підтримали: Посол Миру в Україні від ООН – Євген Каплін, а також медіаресурси: ТРК “Люкс”, канал новин “24”, “12 канал”, ЛОДТРК, ТРК “Люкс”, “M-FM”, “Kiss FM”, Gala Radio”, “Наше Радіо”, “Львівська хвиля”, “Незалежність” та інші.
Також у 2010 році гурт Хочу ЩЕ! прийняв участь у створенні першого збірника Львівського хіп-хопу “Інший ЗаХХід” презентація якого запланована в багатьох містах України.
Своїх шанувальників, гурт Хочу ЩЕ! має у Харкові, Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Ялті, Білій Церкві, Тернополі, Івано-Франківську, Черкасах, Чернівцях, Стрию, Ужгороді та в інших містах. Дружні відносини гурту Хочу ЩЕ! склалися з багатьма молодими, а також досвідченими гуртами та виконавцями з різних куточків нашої мальовничої України. Гурт працює над випуском свого першого альбому, першого кліпу і розробкою офіційного сайту.