Ірена

Ірена | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – -093-726-31-29

Я народилась 2 грудня, в містечку Жовква, що на Львівщині.
Але через специфіку роботи моїх батьків, ми там довго не затримались, і до трьох рочків я встигла пожити в Чорноморці, Одесі, Миколаєві…
Любов до музики, лідерство, бажання бути першою і найкращою, проявились ще в дитячому садочку. Я завжди була незмінною учасницею усіх заходів, на Новий рік мене обов’язково обирали Снігуронькою.
Поступивши в загальноосвітню школу, я, без відома батьків, записалась в музичну школу, клас фортепіано.
В загальноосвітній школі з першого по випускний клас була старостою, круглою відмінницею. Оцінка «4» була для мене великою трагедією. Дуже кохалась у літературі, засинала з книжкою, засинаю і по сьогоднішній день. Перші вірші почала писати у шостому класі, викладачі мене підтримували, видавали збірки. В школі закохалась у спорт. Вже 7 років займаюсь плаванням, кілька днів на тиждень проводжу у тренажерному залі, щодня бігаю.
У музичній школі, як піаністка, здобула багато перемог і нагород на обласному рівні. За фортепіано проводила до п’яти годин на день. Інколи це роблю і тепер, дуже заспокоює, відволікає.
Раніше аніж вірші, в класі п’ятому, почала писати музику. Це були твори інструментальні, для фортепіано. Пам’ятаю, що соромилась показувати свої перші спроби, але, випадково їх почув мій викладач — Клюнк Євген Олександрович і, запитавши, що це за музика, відразу взявся мені допомагати, подавати на різні конкурси. Як юний композитор, я займала перші, призові місця на республіканських, регіональних, обласних змаганнях юних композиторів. Цими нагородами дуже пишаюсь і дорожу. І завжди з великою повагою згадую пана Клюнка Євгена Олександровича, дякую Вам за все.
Після закінчення школи, поступила в училище на диригентське відділення. В училищі, окрім інструментальної музики, почала писати пісні. І також соромилась показувати свої перші спроби, співала для себе після занять, зачинившись в аудиторії. Але друзі почули, підтримали, переписували мої пісні, їх співало все училище. Тож я впевнено продовжила займатись тим, чим займаюсь по сьогоднішній день.
Коли сьогодні оглядаюсь на роки навчання в школі, училищі, дуже хочу подякувати усім викладачам, які підтримували мене, приділяли стільки уваги, тепла,ніжності, з таким трепетом до мене ставились, змушували працювати, розвиватись. Дякую Вам за Вашу безкорисливу турботу, за все добро.
А також дякую всім однокласникам, і однокурсникам за Вашу любов.
Чому я співаю? Та тому, що я співала завжди, пишучи пісні, займаючись за фортепіано, у всіх існуючих ВІА, хорах, ансамблях школи та училища, сумуючи та радіючи.
Це вже не мрія, це стан душі, це моє життя, це сильніше, ніж кохання і будь-які інші інстинкти.