Ліля Ваврін

Ліля Ваврін | Новини | Фото | Медіа | Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Творча кар’єра розпочалась у 1991 році на фестивалі «Молода Галичина», де Ліля перемогла і отримала гран-прі першого конкурсу. Тоді вона акомпонувала собі на фортепіано і не мала жодної фонограми. Але зовсім скоро розпочалась студійна робота – перші записи пісень на студії «Мелос», співпраця із звукорежисером Богданом Стефурою та аранжувальниками Лесиком Левицьким і Романом Мельником.
У 1993 році Ліля Ваврін стала лауреатом першої премії фестивалю «Різдвяні канікули» і отримала третю премію на фестивалі «Молода Галичина».
У цьому ж році Ліля стала студенткою Львівського Національного Університету ім. Івана Франка факультету слов’янської філології. Декілька років пізніше знання польсьої мови їй дуже допомогло у виконанні пісень польською мовою та у спілкуванні з публікою на концертах у Польщі.
1994 рік став головним для професійної кар’єри співачки. Вона взяла участь у Всеукраїнському телевізійному фестивалі популярної музики «Мелодія-94» з власною піснею «Не треба сліз», і отримала премію «Надія року». Можливо, саме це додало віри в успішне професійне майбутнє співачки.
Вона працювала над записами власних пісень і знімалась у рекламних роликах, а також брала участь у багатьох концертних акціях.
У 1995 році Ліля стала дипломантом фестивалю «Перлини сезону» та отримала диплом IV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» у Севастополі.
У цьму ж році Ліля Ваврін і новий склад гурту «Ватра» відвідали з концертною програмою м.Мюнхен ( Німеччина ). Для Лілі це були перші гастролі за кордоном і вони пройшли з успіхом.
У 1996 Ліля стала лауреатом другої премії фестивалю «Співаночка-джазочка», а також отримала премію «За краще сценічне втілення твору» на фестивалі «Мелодія-96» з піснею «Ти мудрий» (муз. Олександра Войтовича).
У 1997 році на першому національному каналі України ( УТ-1 ) було відзнято годинну програму про творчість Лілі Ваврін – ток-шоу «Несподіваний дощ».
У цей період вона записувала пісні на студії «Gold Lion» і співпрацювала з звукорежисерами і аранжувальниками Андрієм Войтюком та Олегом Чесанюком, а також з одним з найкращих гітаристів України Миколою Єфремовим.
У 1998 році співачка отримала диплом міжнародного фестивалю «Слов’янський базар» і знову взяла участь у фестивалі «Мелодія», де стала лауреатом першої премії з власною піснею «Лише тобі».
Співачка продовжувала працювати над новими піснями в студіях «RDS» (звукорежисер Олександр Єльчев) і «ZMS» (звукорежисер і аранжувальник Володимир Панкратов).
У 1998 Ліля закінчила ЛНУ ім. І.Франка і отримала диплом спеціаліста української та польської мови і літератури, перекладача.
У цей час Ліля Ваврін взяла участь у багатьох концертах в Україні. Деякий час працювала на телебаченні ведучою програм (ТРК «Міст»), а також записувала рекламні аудіоролики.
У 2001 році рекордингова компанія «Росток-рекордс» презентувала Україні перший CD-альбом Лілі Ваврін «Не треба сліз», куди увійшли 14 композицій.
У 2001 році за опитуванням музичних студій Лілю Ваврін уже другий рік поспіль визнали найкращою співачкою Львова, а її альбом – найкращим альбомом року.
Ліля Ваврін була задіяна у багатьох доброчинних акціях , була членом жюрі Всеукраїнського дитячого телевізійного фестивалю «Надія», а також взяла участь у концерті-реквіємі пам’яті відомого композитора Ігоря Білозора з піснею «Ти мені скажи» (стадіон «Україна», м.Львів), яка стала одним з найкращих виконань його творів.
Після виступу на фестивалі моди «Львівські сезони-2001», де були представлені роботи кращих українських та польських модельєрів, Ліля Ваврін запрошена з сольною програмою у Польщу (фестиваль «Miss Polonia», 2001 рік та фестиваль моди «Zloty wieszak», 2002 рік, ( м. Люблін).
З 2001 року співачка працює ведучою ефіру на запрошення радіостанції «Авто-FM» у Львові.
У 2002 році Ліля Ваврін представляє Україну на фестивалі пісні об’єднаної Європи у м.Зєльона Гура (Польща).
«Виступ львів’янки Лілі Ваврін не залишився непоміченим. Прізвище українки, яка в стилі поп-соул заспівала пісню Ігоря Білозора “Ти мені скажи”, неодноразово називалося під час голосування регіональних осередків ТБ-3.» (Володимир Прядко, Варшава, Music News).
19 жовтня 2002 року в свій день народження співачка була запрошена на святкування 10-річного ювілею відомого гурту «Піккардійська терція», де на сцені Оперного театру у Львові спільно з вокальною формацією виконала пісню польською мовою.
2002 рік завершився для Лілі Ваврін появою нової пісні «Все рівно», яку спеціально для неї написала Юля Бодай (запис відбувся на студії «Ранок» у Львові, аранжувальник і звукорежисер – Андрій Бакун), а також Ліля стала учасником туру “На різдво до Львівського”.
Трохи згодом з’явилась ще одна пісня “Я тебе не зупиню” (автор Ю.Бодай).
А 19 вересня Ліля Ваврін презентувала концертну програму на острові Мадейра ( Португалія).
На даний момент Ліля Ваврін працює над записом нових пісень і гастролює в Україні та за кордоном.