Madison Strategy

Madison Strategy|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Madison Strategy Заснований у березні 2011 року Василем Лужаницею (вокал / ритм-гітара) та Ярославом Шевцівом (соло-гітара / бас-гітара), молодий і перспективний гурт на початку своєї творчої діяльності записав два англомовні сингли, які отримали ротацію на деяких радіостанціях: «It`s Love» та «We Were Born To Love», на останній згодом було відзняте також музичне відео, котре удостоїлось чималої кількості переглядів e мережі YouTube. Пісня «We Were Born To Love» зазвучала також у короткометкражній романтичній комедії «За мить до щастя…», у якому знялись обоє медісонів. У 2012 році до дня Св. Валентина на радіохвилях зазвучав україномовний трек «Я тебе кохаю».

Гурт бере активну участь у різноманітних виступах, квартирниках, благодійних концертах, а також організовує свої перфоменси. Так, у серпні 2012 року «Madison Strategy» презентували новий кліп до своєї пісні «Повернись». Презентація відео відбулася у нічному клубі міста Трускавець «Cazanova», де й відбувалися зйомки кліпу. Дійство супроводжувалося 40-хвилинним виступом, послухати який зібралося близько сотні молодих людей. «Дуже приємно, що до нас прийшло чимало наших друзів, адже саме їм і хотілося показати свою творчість», кажуть хлопці з «MS».

Романтичні мотиви пісень «MS», супроводжувані мелодійними звуками гітари здобувають собі славу у щоразу більшої і більшої кількості фанатів, у першу чергу серед юного покоління. Тому не дивно, що «медісони» так завзято торують дорогу до успіху. За твердженням одного із керівників молодіжного сайту «Youngsoul»:

«Madison Strategy» є одним із перспективних гуртів Дрогобиччини, який здатний себе забезпечити не лише талантом, а й, в майбутньому, чималим власним заробітком. Ми, впевнені, що гурт “приречений” на успіх. Поруч із іншими нами знаними, «MS» виходить із музичної переферії, створює власний якісний відео-продукт, а “правильне” виконання англійською дає ширший доступ до свого слухача… Тут не існує музичної пародії, а робиться в музичних композиціях чималий акцент на любов, ритм, дружбу.»

«Madison Strategy» і надалі активно продовжують свою діяльність. У листопаді 2012 року «MS» презентували нове музичне відео до своєї пісні «Казка про принцесу». На даний час у своєму творчому доробку гурт має більше десятка пісень. Кінець 2012 року ознаменувався випуском дебютного альбому, котрий отримав назву “Та вічна йр прекрасна”. Спеціально до дня Святого Миколая гурт виклав свій рекорд для вільного завантаження в мережі Інтернет.

Склад:
Василь Лужаниця – вокал / ритм-гітара
Ярослав Шевців – бас-гітара / соло-гітара

Сингли:
«We Were Born To Love» – 2011
«It’s Love» – 2011
«Я тебе кохаю» – 2012

Музичні відео:
«We Were Born To Love» – 2011
«Повернись» – 2012
«Казка про принцесу» – 2012