Maxima

Maxima | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Вона не вигадує про себе новин з гучними заголовками. Вона не відвідує гламурні тусовки, щоб ї запам’ятали папарацці. Вона не роздає інтерв’ю направо і наліво. Її музики досить, щоб привернути до себе увагу. Вона лаконічна у формулюваннях, які вже розтягнули на цитати користувачі Живих Журналів. Все, що їй потрібно–музика. Все інше–зайве.

Її неповторність не базується на тому, що вона підноситься над слухачами і відчуває власну перевагу. Ні, вона близька і зрозуміла кожному. Витончена, в чомусь навіть естетська майстерність дозволяє їй змусити слухачів забути, з чим вони, власне, мають справу з роком чи попсою. Вона створює просто красиву музику, роблячи це на дуже гідному рівні.

Проте її музичний стиль і філософія пісень формувались протягом тривалого часу. Maxima (вона ж Юлія Донченко) розпочала свою музичну кар’єру у Львові, гітаристкою-вокалісткою жіночого рок-гурту «Леді».
Група проіснувала недовго і за деякий час Юлія стала бек-вокалісткою популярних проектів «Муслім», «Лесик-бенд». Згодом вона перейшла до легендарних «Братів Гадюкіних».

На початку1995-го року творчі амбіції взяли вгору і Юля залишила «Братів» разом із гітаристом Андрієм Партикою для створення власного проекту «Гавайські Гітари». Гурт проіснував кілька років, випустив реліз «Якщо Є Життя На Тому Світі», та встиг викликати зацікавленість фахівців і фанів абсолютно новою, на той час, музичною стилістикою такою собі американізованою гітарною поп-музикою у стилі Шеріл Кроу.

Пізніше Юля переїжджає до Києва, де починається робота над новими піснями, новим образом. Через чотири роки, протягом яких записувались пісні до альбому «Ми взірвемо світ любов’ю», з’явився новий музичний проект «MAXIMA».

Зацікавившись філософією та концепцією “Максими”, та ознайомившись із пісенним матеріалом гурту, свою допомогу музикантам запропонував продюсер Віталій Климов. На сьогоднішній день Клімов є одним з найпрофесійніших продюсерів, що володіє прекрасним чуттям на яскраві таланти. Серед його успішних проектів: “Табула Раса”, “Океан Ельзи”, Альона Вінницька, “Мурени”. Саме він порадив «максималістам» всередині минулого року не вагатись із “камбеком”, та готувати пісні для повноцінної платівки.

Кропітка робота над створенням дебютним альбомом тривала на студії відомого музичного продюсера Віталія Телезіна. Під його керівництвом
записувались альбоми “Океану Ельзи”, “Другої Ріки”, “Братьев Грим» та багатьох інших відомих груп та виконавців. То ж ні досвіду, ні цікавих ідей, які він зміг реалізувати в альбомі «Ми взірвемо світ любов’ю» йому не бракувало.

Значний внесок у створення альбому зробили й такі відомі музиканти, як Макс Малишев, Іван Лохманюк, Олександр Береговський, Андрій Алексеев та улюбленець Земфіри – Дмитро Шуров.

Восени 2008 року MAXIMA представила свій альбом публіці і отримала гарні відгуки критиків та шанувальників. Пісні з альбому «Ми взірвемо світ любов’ю» неодноразово посідали найвищі місця в хіт-парадах. Сам по собі талант «Максими» очевидний. М”який вокал та ніжний текст пісень роблять її дійсно явищем в жіночій вокалістці. А її творче мислення перетворює банальні історії на філософські, ліричні і часом іронічні розповіді, які не набридає слухати знову і знову.