Maximus

Maximus | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Maximus – Вадим Кузнецов народився 24 січня 1983 р. у Львові.

У 6 років маленький Вадим вирішив, що повинен оволодіти одним з музичних інструментів і вже за кілька днів у одному з класів Львівської музичної школи із захопленням вивчав клавіатуру фортепіано. Хлопця цікавило все, що було пов’язано із музикою, але Вадим був справжнім малим бешкетником, захоплення якого змінювались чи не кожного дня. Тому уже через рік, попрощавшись із фортепіано, він стояв серед інших дітей, знайомившись із основами хорового мистецтва. Адже ще у 3-х річному віці саме цей малий забіяка віднайшов у подвір’ї свого будинку старий змішувач зі шлангом, який і став його першим мікрофоном. Гордо та впевнено позуючи перед сусідами, він співав популярну тоді пісню Ігора Скляра – Комарово. Знаючи імпульсивний характер молодого актора, батьки зрозуміли, що у музичній школі Вадим надовго не затримається. Так і сталось. Вадим почав більше уваги приділяти навчанню в школі, а от його щоденник просто неврів від щоденних вчительських зауважень з приводу неналежної поведінки учня.

Хлопець дорослішав, а разом з ним дорослішали його життєві та музичні вподобання. Коли одного дня мама увійшла до кімнати Вадима і запитала чи не хоче він купити собі що-небудь за подаровані гроші, він мовчки опустив очі, а мамин погляд зупинився на столі, де стояли красиво викладені аудіо касети. Вже тоді стало зрозуміло: музика – це те, що повинно стати основним у житті тоді уже 12-річного юнака.

У 1997 році Вадим закінчив навчання у школі і захопився ще однією творчою справою – тепер він малював вітражі, надзвичайно красиві та витончені. Та весь час його не залишала думка про те, що пісня обов’язково повинна бути невід’ємною частиною його життя.

Юнак не гаяв часу і почав активний пошук контактів із професійними студіями звукозапису та музикантами. Уже через рік він був бажаним гостем на концертах та зустрічах тоді уже відомих співаків і був з ними у справді дружніх стосунках. Окрім того, деякий час працював D.J.-єм у одному з нічних клубів. Спостерігаючи за роботою музикантів, він отримав певний досвід і усвідомив, що і сам здатний бути на сцені. Все, вирішено, тепер він теж буде співати!

20 липня 1999 року на професійній студії була записана перша пісня “В утреннем небе”. Це і був творчий дебют групи “Nevаda” – саме так назвали команду Вадим та його друзі – учасники колективу Влад Бручковський та Олена Лемик, які у майбутньому стануть основними поетами і композиторами проекту Maximus.

16 лютого 2001 року відбувся перший виступ групи “Nevada”, якій так і не судилось набрати обертів і стати популярною, оскільки лідеру довелось вступити до лав армії. Так, це був Вадим і він анітрохи не шкодує про той час, коли кожен чоловік повинен пройти через випробування мужності та витримки.

Закінчивши службу у внутрішніх військах МВС України, Вадим вирішив знайти роботу, щоб мати можливість продовжувати займатись музикою.

В 19 років він оволодів ще однією професією і стає оптометристом. Незвично, несподівано, але дуже цікаво, як і все, чим він займається.

У 2004 році співак вирішив створити сольний проект, під назвою “Maximus”. Восени відбувається запис першої пісні “Падают листья”, яка стає візиткою співака і користується неймовірним успіхом на радіостанціях Західної України.

22 листопада 2004 року глядачі вперше мають можливість побачити Maximusa на сцені. Це стало шансом зробити другий крок на професійну сцену.

У 2005 році після знайомства з співачкою Наталкою Карпою, Вадим пропонує створити дуетну композицію – пісню “Час надій”. До речі, через рік з’явиться ще один дует з цією співачкою – пісня “Мама”.

Творча кар’єра починає розвиватись і Maximus бере участь у концертах, благодійних акціях та телезйомках музичних програм. Також займається вокалом у професійного оперного співака Володимира Бойко.

У 2006 році цікавість до сучасного кліпмейкерства, музичних телепрограм і телебачення в цілому стали причиною того, що Вадим вирішує стати професійним режисером і вступає до Київського національного університету культури і мистецтв на факультет – “Режисер телебачення”.

У 2007 році працює над випуском дебютного альбому, як і кожен виконавець, зустрічається з труднощами, але для співака це стає додатковим стимулом і бажанням працювати, колишній бешкетник стає впертим, розумним та виваженим, тим, хто впевнено йде до своєї мети.

2008 рік незважаючи на економічну кризу в країні, був досить насичений.

1 березня відкрився офіційний сайт – www.maximus-ua.com

3 березня відбувся реліз дебютного альбому Maximusа “Я з Тобою назавжди”, який несподівано для всіх розійшовся великим тиражем особливо по Західній Україні.

1 червня участь у телевізійному фестивалі “Мелодія”, який за невідомих обставин після першого туру, чомусь припинив своє існування.

“Путівка” до другого сезону української “Фабрики зірок”. Причому одразу у фінальний кастинг. А сталось це досить несподівано…

Весною, прийшовши на концерт першої “Фабрики зірок”, на вході можна було заповнити анкету та залишити свої пісні. Вадим так і зробив. Відповідно під кінець концерту оголосили двох людей, яких обрали продюсери і які пройшли автоматично на фінальний кастинг у Києві. З того моменту змінилось все! Вадима наче підмінили! Він став жити по розкладу. Cпорт, вокал, хореографія, дієта… За місяць часу схуд на 12 кг. На той час “Фабрика зірок” була головною метою та невід’ємною частиною його життя.

На початку липня Вадим приїхав в Київ. На кастингу співав лемківську пісню “Под облачком” та свою “Песни у моря”. Серед 8 хлопців, які також пробували попасти в проект, не пройшов ніхто. Звичайно ж Вадим розчарувався… Та не буває злетів без падінь. Адже життя продовжується і найцікавіше все попереду!

Через декілька днів, Maximus був запрошений до презентації своєю творчістю України у культурно – промоцiйно – iнформацiйному проектi „Україна – Польща: два сусiди”. Міроприємство вiдбувалось з 1.08.2008. по 10.08.2008., на найбiльшiй площi Европи – площі Головний Ринок королiвського мiста Кракова – столицi європейської культури. Також у проекті приймали участь: Андрій Заліско, Олена Корнєєва, Назар Савко, Ната-Лі, Гайдамаки, Аничка, Ірена, Бойовий Гопак та інші.

Восени, участь у конкурсі “Містер Львів 2009”. В рамках проекту який тривав пів року, Вадим спробував себе в різних ролях:

1) конкурс “Мачо” – всі учасники конкурсу мали в обмежений проміжок часу поцілувати незнайому львів’янку, звичайно ж за згодою сторін.

2) благодійна акція “Містер Святий Миколай” – в дитячому будинку хлопці показали театралізоване дійство на тему добра і щирості св. Миколая. Також працювали волонтерами в центрі м. Львова.

3) конкурс “Сніданок з Містером” – в ході якого фіналісти демонстрували свої кулінарні здібності в процесі організації святкового сніданку для своєї коханої.

Дійшовши до фіналу, Містером Львова Maximus не став. Та про участь зовсім не жалкує. Так як отримав деякий досвід, массу позитивних емоцій і просто познайомився з добрими людьми.