Механічний Апельсин

Механічний Апельсин|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Механічний Апельсин

Механічний Апельсин

Початок історії гурту «Механічний апельсин» датується 1992-м роком. З моменту створення і до 1994-го склад гурту був незмінним і стабільним.
Найвищим досягненням того періоду було звання лауреата першого фестивалю «Цвіт папороті -94» та велика кількість концертів. Той же фестиваль став поштовхом для постійних змін: стало зрозуміло, що далі спільно музикувати не має сенсу. Особисті відносини і погляди на подальший розвиток гурту не влаштовували тодішнього менеджера «Механічного апельсину» і почалася постійна «ротація кадрів».
З тих часів залишилося тільки концертне демо.
Ситуація зі складом стабілізувалася 1996 року – декілька музикантів гурту «Лихо», який в той час теж переживав не найкращі часи, вирішили об’єднатися з вокалістом та ритм-гітаристом «Механічного апельсину» . Так виникла нова формація гурту, яка проіснувала до 1998го року.
Результатом спільної праці вже цих музикантів стало два магнітоальбоми («в люди» їх вирішено було не випускати), знову – «Цвіт папороті» та концерти (в тому числі –з відомими на той час гуртами).
На початку 1999 стан «глухого кута» і певні непорозуміння всередині клективу спричинили повторний розпуск колективу.
І знову єдине, що залишилося від тодішнього «Механічного апельсину» – концертне демо.
Аж до 2009 року навіть думок про відновлення «Механічного апельсину » не виникало. Виняток – спроба зробити акустичну програму у 2008.
Та склалося по іншому: зібрався колектив однодумців (частково старий склад, частково – зовсім нові люди). Помалу почався запис дебютного (!) альбому і знову –концерти.
Тепер «Механічний апельсин» – колектив однодумців, загартованих спільними невдачами і поєднаних успіхами.
В активі гурту на сьогодні – виданий і розпроданий перший альбом «Бойчуцький блюз», відзнятий відео кліп на пісню «Більше не плач», яка поряд з іншими синглами гурту займає перші сходинки у хіт – парадах. От-от вийде друга студійна платівка, а за нею незадовго – кантрі-альбом.