Нота

Нота | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29
Історія цієї юної співачки нагадує казку з хепі-ендом. Одного дня звичайна дівчинка-школярка завітала у студію звукозапису і спробувала щось заспівати. Чогось аж-аж особливого не вийшло, та Ноту (справжнє ім’я – Наталія Стадник) помітили – щось таємне відчувалося в її манері виконання. Спочатку співачка спробувала себе у вокалі, записала перші пісні, і “завоювала” перших фанатів. Хіти “Мерседес” та “Ідеальна половина” (слова цієї пісні написав сам Кузьма) почали “крутити” львівські радіостанції, “пробилися” вони і у хіт-паради київського радіо.

Зараз Нота займається у новояворівській студії звукозапису “Forte” – працює над записом нових пісень. Наразі співає лише українською мовою, але згодом планує включити у свій репертуар і англомовні версії.

Нота вважає себе звичайним “тіном”, таким, як усі. Вона ходить до школи, вивчає англійську мову і жити не може без музики. У майбутньому мріє закінчити консерваторію.

Нота виступає не лише в Україні, а й за кордоном. Нещодавно, після участі у фестивалі “Молода Галичина”, її запросили на фестиваль молодих виконавців до Будапешта (Угорщина).