Опіум

Опіум | Новини | Фотогалерея | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29
Історія. Рок-гурт “Опіум” був заснований далекого 1997 року Сашою Іващуком та Андрієм Єлістратовим, що спільними зусиллями залучили до проекту братів Юрія та Андрія Ребрину. За час творчої співпраці був створений альбом “Ангельська Душа”, що не був записаний та виданий у зв’язку з відсутністю достатньої фінансової підтримки.
Другий склад гурту веде свою історію із знайомства Саші Іващука та Максима Шурпети у 2001 році. Невдовзі до колективу долучився Степан Кухмістр, а згодом і Ростислав Якуц. В такому складі гурт створив альбом “Анатомія Болю” (що не був записаний з тих самих причин) і проіснував до 2003 року.
Певний час з гуртом працювали також Дмитро Голуб та Володимир Дубецький.
Дмитро “Mad” Капранов займався техпідтримкою гурту.
Гасло. Багато людей запитує про сенс назви… Музика – найважчий наркотик. Чи не так?! Тому “Опіум” – це уособлення безперечних і непорушних внутрішніх пристрастей, тих простих світлих залежностей, без яких ми не можемо жити.

Звук. Основною ідеєю, яку сповідує і пропагує рок-гурт “Опіум” є мелодійність поєднання рідної української мови та рокових рифів – тексти повинні пробуджувати розум, а мелодії – торкатись душевних глибин. Але що там говорити про музику… Слухайте! Суміш драйву і поетики вам забезпечена!

Люди. Третій склад рок-гурту “Опіум” утворився в липні 2006 року.
Зараз у складі:
Саша Іващук – вокал, ритм-гітара
Ромко Кучерак – соло-гітара
Антон Мінчук – барабани, перкусія
Славко Швед – електроніка та програмування
Юрко Баковський – бас

Сцена. Основні виступи з 2006 року: святкування 750-річчя Львова, фестивалі “Наш Формат”, “Підкамінь – 2007”, «Івана Купала – 2007» (Свірж), «Бойківська Ватра – 2008», «Lemberg Extreme Fest – 2009», “Чернігівське Rocks – 2009”, “Підкамінь – 2009” та багато інших; а також різноманітні святкування Днів Міст, клуби, акції…