Оранта

Оранта | Новини | Фото | Медіа | Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Гурт “Оранта“, створений за ініціативою двох молодих хлопців, що вирішили виконувати твори в стилі поп-року, панк-року і альтернативи на прославу Бога і християнського життя… Тепер гурт налічує шість хлопців. Ми творимо новий стиль музики, і хочемо показати всім, що християнський рок існує…

Оскільки, тепер популярною музикою є рок-музика, в якій не завжди пропонується щось хороше і правильне, ми вирішили змінити цю ситуацію. Тепер виконуємо свої твори, а також пишемо нові у такому стилі музики, який в Україні доволі рідкісний, а саме − християнський рок. Нехай ця музика буде великим ділом, оскільки ми хочемо перетворити думки людей, що рок це щось зле, оскільки цей стиль музики є витвором людини. І неправда, що рок несумісний з християнством. Це вільна музика, у якій кожен виражає свої думки, ідеї і переживання.

Надіємось на підтримку однодумців…

Склад гурту:
Володимир Сас – вокал;
Михайло Ганяк – вокал;
Микола Гривнак – соло, ритм-гітара;
Ігор Филипів – бас-гітара;
Іван Мисів – клавіші;
Зеник Бучинський – барабани.

Біографія гурту

Гурт був створений в грудні 2008 року, коли вперше дав свій концерт у стінах Львівської Духовної семінарії Святого Духа з нагоду празника Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці». Від цього часу почалася  праця і розвиток.

На самих початках склад гурту мав не такий вигляд як сьогодні. У нас були два клавішних інструменти, гітара, бас-гітара і барабани. Основним стилем гурту був поп-рок і поп музика.

Перший рік існування гурту позначився невеликою кількістю концертів, а також чималими змінами.

З вересня 2009 року гурт вирішив змінити стиль музики. Не обдумуючи багато хлопці вирішили здійснити щось нове, а саме грати рок. Зупинилися на тому, що рок музика може стати основним стилем гурту. Почали писати твори християнського напрямку і їм це доволі подобалося. Тому офіційно вирішили, що основним стилем буде  − християнський рок. Це в сучасності для багатьох неформат, оскільки християнство різними людьми сприймається не так часто позитивно. Проте наперекір цьому хлопці не зупиняються і до тепер працюють над розвитком християнської рок-музики.

Також вересень 2009 року в житті гурту відзначився тим, що до його складу прийшов новий драмер, а саме Зеник Бучинський. Майстерність цього хлопця дала йому змогу швидко підібрати свої партії оскільки через три дні після його приходу гурт давав свій черговий концерт.

У жовтні з’явилися невеличкі проблеми у гурті, внаслідок яких було неможливо здійснювати репетиції. Тому, на жаль, було відмовлено згодом у здійсненні кількох концертів.

В листопаді наступив повний відпочинок, бо грип зупинив діяльність гурту, тому в листопаді гурт жодного разу не зібрався на репетицію.

У грудні 2009 року відбулися чергові зміни, оскільки змінився склад гурту і з’явився новий гітарист, а саме Микола Гривнак. Гурт із звичних двох клавішних інструментів залишив одні клавіші за кермом Івана Мисіва, а Володимир Сас пішов у допомогу вокалісту Михайлові Ганяку. З грудня гурт трошки попрацював напружено, оскільки довелося змінити музику пісень. Проте не зупинився і працював ефективно.

На даний момент гурт розвивається і пише нові пісні і музику, та особливо надіється на підтримку небайдужих до нього людей.