ОРФЕЙ

ОРФЕЙ|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

Вокальний ансамбль “ОРФЕЙ” (“ORPHEUS”) заснований восени 2000 року в місті Львові (Україна). Група працює в різних виконавських стилях проте, головною сферою діяльності ансамблю залишається акапельний спів. В репертуарі – духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в традиційних та цікавих сучасних аранжуваннях, світова музика, повні програми сольних та розважальних виступів гурту.

Концертна діяльність гурту розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь в святковому концерті присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ з Ватикану, а перший міжнародний успіх прийшов в червні 2002 року після успішного виступу на міжнародному фестивалі духовної музики в м. Ковентрі (Великобританія). В серпні-вересні цього ж року октет приймав участь в XXV Фольклорному фестивалі (Венгожево, Польша) та в X Ярмарці фольклору в м.Калінінград (Росія).
Завдяки цим успішним виступам колективу подальша концертна діяльність ансамблю “ОРФЕЙ” стає найбільш активною та цікавою: група дає багато концертів у Франції, де користується великим успіхом, також приймає участь в багатьох міжнародних фестивалях у Франції, Швейцарії та Великобританії, багато концертує в Італії та в різдвяний період в Голландії, де бере участь у великих концертних проектах Christmas Proms у 2003 та 2004 рр. разом з нідерландським оркестром, хором та іншими солістами, а також має чудову можливість виступати у найбільших та найпрестижніших концертних залах Королівства Нідерланди таких як: Concertgebouw (Амстердам), Nederlands Congrescentrum (Ден Гааг), De Doelen (Роттердам) та ін. У 2010 р. гурт бере участь в телешоу «Україна має талант».

За вагомий внесок у розвиток та пропаганду духовної музики, української церкви в Україні та за кордоном в липні 2010 р. учасники групи отримали почесні нагороди – ордени Св. Миколая Чудотворця з рук Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Восени 2010 р. гурт «ОРФЕЙ» святкував 10-річчя творчої діяльності новою шоу-програмою «Історія музики», яка відбулася в приміщенні Львівського Національного Оперного театру ім. С. Крушельницької.
За десять років досить активної та цікавої концертної діяльності в творчому доробку колективу з’явились чотири записані та випущені компакт-диски:
“Українська Духовна та Різдвяна музика”,
“Популярні українські пісні”,
“The Lion Sleeps Tonight” (світова класика),
та збірка стрілецьких та повстанських пісень у цікавих аранжуваннях під назвою «Лента за лентою».
У творчому доробку “Орфея” також є музичний ДВД-фільм під назвою “Пісні від серця” (ориг. “Songs from the heart”), а зараз готується до виходу новий ДВД –фільм «10 років. Історія музики» («живий» запис з ювілейного концерту гурту).

За час свого існування та концертної діяльності вокальний ансамбль “ОРФЕЙ” гідно представляв та продовжує представляти Україну та її пісенне багатство на найрізноманітніших концертних сценах Європи, несучи в своїх серцях і душах той глибокий та неповторний дух України, її чудових традицій, ту неповторну іскорку її народних пісень, героїчний дух минулого та віру в світле майбутнє України.

Залишити відповідь