RIZUPS

RIZUPS | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

RizupsОфіційна дата народження гурту RIZUPS (РІЗАПС) вважається 23 жовтня 2008 року, хоча його історія починається набагато швидше – ще у 2003 році. Тоді гурт складався з 5-ти осіб. Склад гурту з роками змінювався, і у 2008 році набув сталого характеру з офіційною назвою RIZUPS. Назва гурту походить від афро-американського «RAIZE IT UP», що означає «ПОВСТАНЬ!!!». Ось так після деяких перефразувань виникла назва RIZUPS.

Основний склад гурту це Хассан Назар та Сакалюк Мар’ян.

Коротко про кожного:

1.Хассан Назар-Xайдар Алієвич aka Xac (Xacik). Народився 13 січня 1991 року у м.Київ. Навчався у СШ № 29 та з 2007 у НУ «Львівська Політехніка» на економічному факультеті.

2.Сакалюк Мар’ян Сергійович aka Gans (Gansta X, Marik). Народився 7 січня 1990 року у м.Львів. Навчався у ЗОШ «Берегиня», СШ № 29 та з 2007 у НУ «Львівська Політехніка» на економічному факультеті.

Але гурт RIZUPS – це не тільки двоє людей на сцені, а велика дружня команда, яка працює на єдиний результат – популяризувати український хіп-хоп в лиці гурту.

Отже основний склад команди це – Чериба Богдан (музичний директор), Тарас Косцьов’ят (фотограф). Також люди, з якими ми постійно співпрацюємо Мухар Володимир (RDStudio), Лозинська Таня, Олександр Федорович (QUANT).

2008 рік – Запис першого треку на професійній студії звукозапису «RDStudio»….гурт став лауреатом та переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, а саме міжнародний конкурс студентської творчості «Барви Осені» (м.Київ) – Перше місце у номінації «Найкраща патріотична пісня»; «Весна Політехніки – 2008» (м.Львів) – Перше місце у номінації «Авторська пісня» та Перше місце у номінації «Найкращий вокальний гурт»; «Сурми Звитяги» (м.Львів) – Друге місце у номінації «Авторська пісня».

2009 рік – гурт не гаяв часу і плідно працював на студії та поповнював свій репертуар. 22 лютого командою гурту було організованого ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ у ГРК «Галактика», який зібрав близько пів тисячі прихильників. Знову ж як у попередньому році гурт RIZUPS брав участь у таких конкурсах: «Весна Політехніки – 2009» (м.Львів) – Перше місце у номінації «Авторська пісня»; «Сурми Звитяги» (м.Львів) – Перше місце у номінації «Авторська пісня».
Звісно гурт виступає не тільки на конкурсах, а й на багатьох вечірках, концертах, акціях та різноманітних заходах.
Літом 2009 року гурт став переможцем першого етапу всеукраїнського конкурсу «Djuice Music Drive». Цього ж літа гурт був запрошений українською діаспорою в Польщі на святкування «Дня Пісні» у м. Білий Бір, де поділився своєю творчістю в одній з шкіл міста.

2010 рік – гурт бере участь у проекті «Інший Заххід» – перший ліцензійний львівський хіп-хоп збірник, де співпрацював з такими виконавцями, як : ВоваЗілВова, DaHok, QUANT, Shake MC, Docky Doc, 9K, T3(Титри) та багато інших. 20 березня відбулась презентація ліцензійного збірника у НК «ПІКАССО». До цього збірника увійшла пісня «Куди ми йдемо..».

Гурт не припиняє своєї праці і готує для своїх прихильників багато нових сюрпризів….