TFC

TeaFanClub|Новини|Фото|Медіа|Відео

Організація концертів – 093-726-31-29

TFC TeaFanClub

TeaFanClub

Сашко Ксенофонтов – фронт-мен та незмінний вокаліст гурту TFC, відомий український продюсер, чоловік співачки Руслани (Київ).

Олег Сук, більш відомий як Джон, – натхненник та незмінний бас-гітарист TFC, композитор, басист гурту «Мертвий півень», клавішник гурту «Горгішелі», ініціатор музично-мистецьких проектів «Є» та «Але час, як ріка» (Львів).

Володимир Дебрянський (Vlad) – лід-гітара TFC, відомий гітарист та композитор. Продюсер та виконавець, автор проектів Sun in Capricorn та Vladosphere (Лос-Анджелес).

Всіх цих людей на початку 90-их об’єднав «Клуб шанувальників чаю» або Tea Fan Club, звідки і виникла абревіатура TFC. Саме 20 років тому «Чайники» зарекомендували себе надзвичайно потенційним і неординарним молодим проектом, що епатував публіку на альтернативних фестивалях «Вивих» та популярній «Червоній руті».

Але згодом, коли швидкоплинна мода змінила смаки і тренди в сучасній українській музиці, арт-рок перетворився на «атавізм», група спокійно без конфліктів та непорозумінь припинила існування, та кожен з музикантів пішов своїм шляхом.

Сашко Ксенофонтов стає продюсером своєї дружини, на сьогодні найуспішнішої та найвідомішої української поп-виконавиці у світі Руслани Лижичко.
Влад Дебрянський переїжджає до Штатів, закінчує Берклі, стає відомим гітаристом, музика якого у власному виконанні потрапляє в Billboard Top 100. В категорії модерн-джаз Дебрянський співпрацює з відомими джаз- та поп-проектами, випускає власні інструментальні альбоми Sun in Capricorn та Vladosphere, бере участь у записі відомого хіта Katy Perry “I kissed a girl”.

Джон ініціює авторські проекти «Є», «Але час як ріка», грає в якості басиста в гурті «Мертвий півень» та в якості клавішника в гурті «Горгішелі». Пише власну музику.
У 2009 році на відстані десятків тисяч кілометрів між Києвом, Львовом та Лос-Анджелесом відбувається віртуальне відродження «Клубу шанувальників чаю», яке музиканти називають триб’ютом.