Уляна Латик

Уляна Латик | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29
Народилася 16 листопада 1987 року у Львові. З початку своєї творчої кар’єри чотири роки займалась бальними танцями, і хоча Уляна була найкращою танцівницею гурту, вирішила, що краще співати, ніж танцювати. Вперше Уляна Латик як співачка вийшла на сцену в 11 років, і в той момент її хвилюванню не було меж, але через кілька хвилин вона забула про страх і виступила досить вдало. За свою найвдалішу дитячу пісню “Кольоровий слоник” на фестивалі “Цвіт папороті” (м.Стрий), Уляна отримала в нагороду величезного кольорового слоника. Після перших невеличких перемог не залишала поза увагою жодного відомого мені фестивалю і жила від конкурсу до конкурсу. Першим великим здобутком була перемога у фестивалі “Пісенний вернісаж” (м.Київ). Після цього конкурсу фортуна посміхнулася співачці, і вона здобула перемогу у фестивалях: “Молода Галичина”, “Азовські вітрила”, “На крилах дитинства”, “Кришталевий жайвір”, “На хвилях Світязя”, “Чорноморські ігри” та у багатьох інших.

У 2001 році Уляна Латик отримала нагороду від проекту “Зоряна забава” у номінації “Відкриття року”. В тому ж році знялась у музичному фільмі “Новорічні пригоди у старовинному місті”. У радіо ефірах дебютувала із піснею “Стежка до щастя”. Найвдалішою своєю піснею на цей час вважає “Не плач” (сл. Уляна Латик, муз. Андрій Бакун), котру залюбки транслюють в ефірах українських радіостанцій.

Ніколи не забуду концерт – реквієм присвячений пам`яті І. Білозору, де я виконала пісню “Русалонька” на музику цього славетного композитора. Ця пісня стала хітом на всіх фестивалях, у яких я брала участь. В недалекому майбутньому планую спробувати себе у кіно.

Усім шанувальникам моєї творчості бажаю ніколи не зупинятись на досягнутому і завжди йти вперед!!!

Ваша Уляна Латик.