Захар

Захар | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

За 10 років активної творчої діяльності Захар взяв участь у багатьох конкурсах та фестивалях: «Червона рута», «Слов’янський базар», «Мелодія» та ін., у яких як перемагав, так і терпів поразку. 8 років свого творчого життя Захар присвятив співу у хоровій капелі «Дударик».

У 1998 році Захар, разом із декількома друзями, створили групу «Четверта спроба», яка тішила своїх фанів піснями у популярних молодіжних стилях, у 2002 співак створює команду «На всі 100», яка, безперечно, стала найвдалішим молодіжним проектом 2002-го року.

У 2003 році був створений сайт групи «На всі 100» – www.navsi100.com, який зараз став одним із кращих інформаційно-розважальних порталів української музики.

У цьому ж році група «На всі 100» розпалась і Захар знову плідно займається власною сольною кар‘єрою і паралельно створює декілька радіопрограм та знімається у телевізійних проектах.

У 2004 співак випустив свій дебютний альбом «Перший», який за перших 2 місяці розійшовся великим тиражем.

У березні 2005 Захар покидає рідний Львів і переїжджає до Києва.

Вже у травні Захар разом із колегами створює музичну компанію «Navsi100.com», яка займається промоцією української музики, а також розсилкою музичних треків на більш ніж 100 радіостанцій України. Згодом запрацювала ще й розсилка відеокліпів, яка незабаром розповсюдиться ще на Росію.

У липні 2005 виконавець з концертами відвідав Канаду.
Травень 2006 – концерт в Італії, Рим.

З липня 2006 почала роботу київська студія звукозапису, де Захар записав свій другий альбом «Яка б ти не була». На заголовну пісню альбому відзнято відео, яке представлено у двох версіях: українська та польська. Згодом в підтримку альбому співак відзняв нове відео на пісню „Ночами довгими” на дві версії: українську та англійську, останню Захар представить на телеканалах Європи.

Одночасно Захар продюсує декілька музичних проектів, радіо та телепрограм. З жовтня заплановано тур співака на острові Маврикій.