Zоряна

Zоряна | Новини | Фото | Медіа

Організація концертів – 093-726-31-29

Любить живі концерти, сонце, каву з молоком, енергійних людей, рух, бути туристом, носити в рюкзаку улюблені духи, дивитись нові фільми, слухати свій iRIVER.
Не любить: людей, які себе постійно жаліють, непрофесійність, холод, фальш.

Її друзі давно занесли в органайзер дату “23 серпня”, день народження Zоряни, хоча більшість вітають на День незалежності України (вона на це не ображається ).
Якось засвітилась у рекламі соків.
З 2004 року співпрацює з музичним об’єднанням “ЛІРА”.
Музика групи «Zоряна» виходить за рамки поп-року.
«Загалом, ми працюємо в стилі поп-рок, але це дуже сильно узагальнює нашу музику, ставить в певні рамки. Я б назвала музику, яку ми створюємо – музикою відчуттів позитивного напрямку, живого драйву , де переплітається рок, поп, а також домішки інших стилів:r`n`b, електроніка . Це все йде спонтанно, слова пишу я, на репетиціях з хлопцями підбираємо мелодію і ніколи не знаєм, який буде кінцевий результат. Завжди цікаво експериментувати. Але все-таки , це зберігає поп-рокове звучання, те що близьке нам!»- розповіла Zоряна.
В 2006 році в житті дівчини відбулось багато позитивних змін. Навколо неї поступово зібрались ті люди, які так само як вона відчували музику, думали в одному напрямку і були 100% оптимістами. Так в музичному середовищі з`явилася група, лідером та ініціатором якої стала Zоряна: «2006 рік в моєму житті був досить насичений та ідейний. В мене вже був досвід виступів на сцені, але постійно чогось бракувало. Хотілось максимально живого звучання і крім того, мені не вистачало команди людей, яка є дуже важливою для кожної музичної одиниці шоу-бізнесу. В цей момент я познайомилась з барабанщиком Ромою, який і став «першою сходинкою» до створення нашої групи. Також з нами почав грати колишній соло-гітарист широко популярної у певних колах групи «Тостер» Андрій «Дирчик» Деркач. Поступово підтягнулись і інші, створивши разом наш світ музики»
Перший серйозний виступ цієї п’ятірки відбувся літом в Запоріжжі, де вони увійшли в найкращу фінальну двадцятку фестивалю необхідної музики «Перлини сезону- 2006», пройшовши в Києві аудіо- та живе прослуховування серед сотні команд і співаків. Це було вдалим початком. Після цього відбувається поступове створення сайту групи www.zoryana.com.ua, де викладається найцікавіший матеріал з фото- , відеозйомок, гарячі новини, все про їхню команду, спілкування з фанами. Зараз сайт став ще більш інформативним у зв’язку з великою кількістю концертів та подій в житті групи.
Початок 2007 року: вперше сіла у літак, вперше перелетіла океан, вперше побачила Нью-Йорк, вперше виступила у Чикаго.
Весна – Літо 2008 – за підсумками цього сезону в телевізійному хіт-параді “Наша Пісня” (Перший Національний канал) трек “Тікай” зайняв найвищу сходинку завдяки SMS-голосуванням глядачів.
Травень 2008- Група “Zоряна” презентувала пісню «Кіно» в радіопросторі України ( fdr.com.ua).
4 травня – 4 жовтня 2008р. – хед-лайнер молодіжного туру «Музика нової хвилі».
Zоряна: «Було дуже приємно працювати із справжніми професіоналами. Живий звук, сцена , світло – все на найвищому рівні. Тому і віддача була відповідною. В кожному місті, куди ми приїжджали в рамках цього туру , відчувалась справжня атмосфера свята. 14 міст України, серед яких Хмельницький, Рівне, Львів, Тернопіль, Золочів, Дрогобич, Стрий, Кам`янець-Подільський, Луцьк, Славута, Самбір, Ковель, Староконстянтинів, Ужгород, сотні тисяч людей – такі моменти запам`ятовуються. В кожному місті, під час нашої пісні «Кіно», яку ми весною презентували в радіопросторі України, знімали відео про людей, їхні емоції, очі, гарний настрій. Зараз цей весь матеріал монтується і на нашому сайті www.zoryana.com.ua зробимо прем`єру цієї роботи.» Пісні: пише сама, як і тексти до них.
Фільми: «Васабі», «Відступники», дуже вразив «Парфумер».
Актори: Жан Рено, Він Дізель, Богдан Ступка.
Їжа: вареники з грибною підливою,суші, круасанчики.
Напої: какао, кава «Латте», негазована мінералка, а якщо спиртні – то джин з спрайтом і всілякі екзококтейлі.
Мультфільми: “Панда Кунг-Фу” «Тачки» (українська версія).
Музика: «Океан Ельзи», «U2», Гвен Стефані, «Lama», «Tokio Hotel».
Улюблене взуття: кеди.
Хоббі: фотографувати все, що подобається і фотографуватись самій.
Збирає: значки, галстуки, прикольні підтяжки.
Літом 2008 року – ця мегаенергійна дівчина побувала в пустелі Сахара, таким чином здійснивши одну із своїх мрій.
Не може зимою без гірських лиж, а літом – без моря.
Не фанатка шопінга. У більшості випадків йде по вулиці, бачить у вітрині цікаву річ і купує її.
На стіні в її кімнаті скотчем, кнопками прикріплені кадри з фотосесії і просто веселі картинки, тексти пісень, афіші з концертів, плакати.
Головний недолік: впертість.