“Чотири стихії” Олександра Божика

8 грудня скрипаль-віртуоз дасть у рідному Львові два унікальні концерти
Скрипаль-віртоз, суперфіналіст шоу «Україна має талант!», український Паганіні Олександр Божик порадує своїх шанувальників, поціновувачів видовищного шоу та гурманів якісної музики сольним шоу-концертом «Чотири стихії». У суботу, 8 грудня, на сцені Національного театру ім. М. Заньковецької відбудеться одразу два концерти неперевершеного скрипаля – о 17.00 та 20.00. Це – подія, на якій варто побувати!
Живий звук, справжня музика, шоу на найвищому рівні та унікальні номери. Авторські композиції, класика у рок-звучанні, проникливе танго, драйвовий фольк та зворушлива лірика. А ще – мелодії з кінофільмів, зокрема зі стрічки «Пірати Карибського моря», скрипковий рок та феєрія справжній почуттів у музичній обгортці.
Скрипаль-віртуоз підкорить на сцені усі «Чотири стихії» і подарує море емоцій, полум’я пристрастей, повітряну ніжність та неземне звучання. Та основна стихія Олександра Божика – скрипка. І саме її приборкуватиме на сцені музикант. Грати на витягнутій руці, на голові, коліні чи лікті – для нього не проблема. 8 грудня він покаже, які нові вершини віртуозного володіння інструментом йому піддалися, й вкотре вразить публіку своєю майстерністю. На сольному концерті Олександр продемонструє унікальний номер, який до нього не вдавався жодному музиканту у світі. Стати свідками справжній події у музичному світі зможуть усі гості сольного концерту Олександра.
Супроводжуватимуть у музичній мандрівці «Чотирма стихіями» мага скрипки Олександра Божика струнний оркестр «Бравіссімо», рок-гурт «Божик Бенд», співачка Оксана Муха та піаністка Юлія Божик.

Квитки на обидва сольні концерти Олександра Божика можна придбати у касі Театру ім. М. Заньковецької (вартість від 60 до 200 грн.). Довідки за телефоном 067-960-70-07, а також (032)235-55-83 (каса).

www.MusicUkraine.com