Де купити вінілові платівки у Львові

Якщо сьогодні починати говорити про вінілові платівки, то обов’язково виникає питання: навіщо цей архівний носій цифрових медіа потрібен в даний час? Однозначної відповіді на це питання ніхто не може дати, так як вініл має як свої переваги, так і недоліки.

Переваги вінілових платівок

Для багатьох користувачів музика є не тільки засобом для приємного проведення часу і розслаблення після робочого трудового дня, але і хобі. Багато хто отримує задоволення не тільки від прослуховування тієї чи іншої композиції, а й від самого процесу роздрукування платівки, діставання її з пакета, встановлення її на програвач, протирання пилу та інше. Також платівку неможливо перемикати за періодичністю програвання тієї чи іншої композиції, а її треба слухати повністю, що дає можливість повноцінно і більш глибоко сприймати музику.

Твори на платівках відрізняються більшим діапазоном і звучать набагато краще, ніж CD-носії. Також особливий шарм надає можливість прослуховувати музику п’ятдесятих-шістдесятих років минулого століття саме на платівках, так як вони відносяться до золотого фонду. Тут Ви можете купити вінілові платівки Львів

Мінуси вінілових платівок

Якщо встановити платівку в програвач, то її необхідно через певний час міняти. В середньому цей період складає 20 хвилин. Такі маніпуляції виглядають дивно, якщо порівнювати їх з сучасними бумбоксами, де диск буде програватися автоматично постійно. Слід зазначити, що на платівці можна забезпечувати безліч варіацій програвання тієї чи іншої композиції в залежності від коректорів, тонарма і інших функцій, що дозволяють відтворювати музику по-своєму. Всі ці особливості спочатку закладені в апарати для програвання вінілових платівок.

Також фахівці відзначають, щоб отримати гарне звучання треку з вінілової платівки необхідно робити безліч налаштувань. Іноді проблеми можуть виникати на рівному місці і це не дозволить повноцінно прослухати твір. Людині, яка не розбирається в особливостях програвачів вінілових платівок, досить складно налаштувати правильно апарат, так як причин може бути безліч.

Серед них такі основні:

  • неправильно виставлена голка;
  • не той азимут;
  • погана притискна сила;
  • не відрегульована компенсація сили тощо.

Тому всі ці причини можуть стати серйозною проблемою для користувача, якщо він не має навичок роботи з такими апаратами.

Варто відзначити і високу вартість платівок у  порівнянні зі звичайними компакт-дисками. А тому необхідно купувати платівки і апарат для їх програвання тільки в тому випадку, коли ви точно знаєте, що він вам треба. Вінілові платівки є дорогим хобі, що вимагає регулярного вкладення грошей, оскільки у них є елементи, які стираються протягом використання програвача.

Серед них:

  • голки для програвачів;
  • ремені.

Всі ці елементи необхідно періодично міняти, щоб забезпечити довговічність використання програвача.

На підставі сказаного вище кожен може визначити для себе ті чи інші переваги, а також недоліки вінілових платівок і програвачів, після чого прийняти рішення, чи варто йому купувати такі апарати чи ні.