Дебютний кліп гурту “Механічний апельсин” – “Бльше не плач”

Нещодавно в телеефірі з’явився перший кліп гурту «Механічний апельсин» -відео на пісню «Більше не плач». Сам трек є синглом з другого студійного альбому, презентувати який бенд збирається цієї осені. В радіо просторі пісня зарекомендувала себе високими позиціями у хіт парадах та близькою до рекордної кількістю слухацьких замовлень.
Кліп знято у найкращих традиціях «Механічного апельсину» -ніякого пафосу чи показної «бюджетності». Просто і зі смаком. Тут нема супермодних моделей чи мегадорогих прибамбасів: звичайні дівчата у ролях дівчат, справжні байкери з Lions МС у ролях байкерів, дорога у ролі дороги і «Механічний апельсин» у ролі «Механічного апельсину».
З одного боку –до банальності проста сюжетна лінія стосунків «чоловік-жінка». Але… насправді –класичний «трикутник», третім кутом якого є Дорога – об’єкт Її ревнощів і Його пристрасті. Є навіть мораль: любиш мене –люби і мою «парасолю». Байк тобто.
А де ж «Механічний апельсин» -спитаєте ви? Тем, де і має бути –на сцені. Кліп –не кліп, а для музиканта головне –музика. Жива і справжня. Все інше –тільки декорація.

www.Musiclviv.org.ua