День Валентина з музикою від Kofei.IN у Хмільному Домі Роберта Домса!

Історія рок-гурту Kofei.IN за музичними мірками лише починається. Четверо талановитих львівських музикантів зустрілися, аби пограти задля власного задоволення, і несподівано навіть для себе створили колектив, який став вже не просто експериментом. Щоправда, від початкового складу залишилося лише двоє учасників, але назва, вигадана ударником-фанатом мокачіно, підтримує цю спадковість.
Вперше про команду заговорили після виходу в світ дебютного синглу «Я Хочу». Пісня практично одразу потрапила до хіт-парадів українських радіостанцій, а кількість завантажень у інтернеті (як для новачків) приємно вразила. Успіх першої роботи підтвердив другий сингл – «Години Назад». За активністю трансляцій в українських радіоефірах ця пісня вже більше ніж півроку впевнено почуває себе у кращій 10-ці. Саме на цей трек хлопці відзняли свій дебютний відео-кліп, режисером якого став вокаліст гурту Сашко Скромний.
Реноме «перспективної команди» остаточно закріпилось за гуртом Kofei.IN після появи нової роботи під назвою «Дивна Тінь», яка разом з усіма попередніми увійшла до дебютного альбому «Шкідлива Звичка». Перша офіційна презентація диску відбудеться «наживо» у Львові вже 14 лютого 2012 року в Хмільному Домі Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18).