Музичний Львів

Пропонуємо послуги проекту “Музичний Львів”

— Замовлення та організація концертів львівських виконавців. (координування між замовником та виконавцями для проведення корпоративів, вечірок, виступів, фестивалів тощо…).
— Постановка світла та звуку на концертах.
— Всі послуги звукозапису.
— Розкрутка, менеджмент, розвиток та піар виконавців.
— Організація піар-кампаній.
— Персональне ведення (адміністрування) груп (сторінок) в соціальних мережах.
— Підтримка та партнерство музичних проектів.
— та багато іншого. Готові до щільної гнучної, продуктивної співпраці.

Ми завжди готові до співпраці з музичними проектами, надамо допомогу у всіх починаннях та розвитку. З нами Ваш успіх буде стрімко зростати.

За рахунок великого досвіду роботи у сфері шоу-бізнесу, співпраці з великою кількістю виконавців, в тому числі із виконавцями, які займають лідерські позиції в українському шоу-бізнесі; зв”язками та співпрацею з різними та потужніми проектами та унікальністю нашого проекту – ми є проектом, який сильно виділяється від багатьох інших, йде попереду та є єдиним в такому роді проектом на Західній Україні.

Наша перспективна, креативна команда підбирає особистий підхід до роботи з кожним клієнтом для максимального та успішого результату та співпраці не зважаючи чи музиканти вже мають рівень, чи робить абсолютно перші кроки в розвитку.
______________________________________________________

…Музика міста збудила цю пісню…” – співає Галина Феницька.

 

Пісня — це частина життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за нами від дитинства до старості. Слово несе у собі енергію, віру. Особливої сили набуває тільки тоді, коли воно рідне – українське. Кожне місто має історію, кожна пісня має історію, а коли їхні шляхи перетинаються, то зароджується непереборна сила – сила любові до пісні рідного міста.
Львів – це не лише вузенькі європейські вулички, гостроверхі дахи будинків, старенькі лавочки, романтичні вечори на Площі Ринок, старенькі ліхтарики, холодний дощ, ароматний запах кави, мужні і суворі охоронці – леви; це осередок любові, любові до людей, до бруківки, яка дихає історією, до кожного жовтого листочка, до життя, яке у Львові не можливе без музики.
Проект “Музичний Львів” створений з метою показати наскільки сильно можна любити своє місто, наскільки вільно можна прославляти і співати про нього, наскільки потрібно вносити у світ українську музику; показати талант львівської музики, бо у Львові є дуже багато талоновитих музикантів, виконавців.
Львів відкритий для світу – українська музика відкрита для Європи.
У проекті представлені музичні колективи, які пронесли музику міста протягом кількох десятиліть (Мертвий півень, Брати Гадюкіни, Руслана, Плач Єремії) та зовсім молоді (Андріана, Наталка Карпа, Zоряна, Андрій Заліско), які тільки починають розвиватися і ті виконавці, пісні яких співає вся країна.
Мета “Музичного Львова”: допомага початковим виконавцям; співпраця з зірками; краще розуміння львівської музики.Тіло може померти, душа – живе вічно, пісня – дзеркало душі.
Львівська музика – джерело безсмертя.
Ми любимо Львів, бо його не можна не любити. Цінуємо вічне, шануємо минуле і впевнено йдемо у майбутнє.
 

 …зустрічайте мене на вулицях Львова...” – Монте Крісто

Організація концертів Львів, львівських виконавців, Андріана, Андрій Заліско, Андрій Князь, Anothers, Брати Гадюкіни, Віктор Морозов, Владіслав Левицький, Віталій Козловський, Вова зі Львова, Glamour, Група Вушка, Горгішелі, Захар, Zоряна, Іван Шалкевич, Ірена, Ірина Федишин, DJ VinS, Ірчик зі Львова, Каріна Плай, Ліля Ваврін, Людмила Ясінська, Maxima, Maximus, Майя, Мія, Мері, Мертвий Півень, Механічний Апельсин, НаВиворіт, Надія Гураль, Надя Рута, Назар Савко, Наталі Мартін, Ната-Лі, Наталка Карпа, Неон, Нота, Океан Ельзи, Олеся Киричук, Опіум, Оранта, Оратанія, Павло Табаков, Піккардійська Терція, Platina (Платіна), Плач Єремії, Prime Time, RIZUPS, Романа, Руслана, Sample rate, Скрябін, Софія Федина, Таліта кум, Tequilla, Уляна Латик, Фатум, Checkmate, Хочу Ще, Шоколадка, Шосте Чуття, Юлія Лорд, Юлія Рай . Студія звукозапису, прокат апаратури, Львів. менеджмент виконавців.

слушать онлайн радио