Група GLAMOUR на презентації альбому та кліпу влаштувала художнє шоу!

Група «Glamour» розпочала весну із грандіозної презентації свого дебютного альбому та кліпу! Гостей презентації чекав подарунок одразу на вході. Дівчата-хостеси кожному пересилали через Bluetooth рінгтон топової пісні групи «Запомни меня».

Сама презентація розпочалась з представлення кліпу, а потім на сцену вийшла група «Glamour» в червоних лакових костюмах. Дівчата зробили із презентації справжнє шоу! Під час першої пісні вони залишили на руках і обличчях гостей люмінесцентну фарбу, яка вкінці треку засвітилась під світлом ультрафіолету. А на пісні «Ресницы» – взагалі з голови до ніг розмалювали червоною фарбою автора своїх пісень. Далі гості презентації отримали листи-літачки із зізнаннями в коханні від групи «Glamour» під пісню SORRY, побачили дитячі фотографії дівчат, які вони проявляли прямісінько на сцені, виконуючи одну із своїх найромантичніших пісень «Океан», а також першими почули дуетну пісню групи «Glamour» і співачки Наталки Карпи «Одно желание»! Далі шоу було не менш яскравим. Під пісню «Я все віддаю» Glamour запросили на сцену міма, а на фінальну пісню – всіх своїх друзів із продюсерського ценру KARPARATION!

Привітати групу «Glamour» прийшла і група «Шоколадка». Над подарунком вирішили довго не думати – подарували дівчатам Джейкоба. Під час презентації він вийшов перев’язаний червоною стрічкою з великим бантом! Ну а після того як гламурні дівчата розв’язали свій головний подарунок, отримали ще плитку шоколаду з написом Glamour і два хіти від «Шоколадки» – «Вася» і «Хочу літа».

Група «Glamour»: «Все відбулося так, як ми хотіли. Всі номери, які Ви сьогодні побачили були ретельно продумані! Крім того, сьогодні здійснилась неймовірна кількість наших мрій. Ми презентували наш перший альбом, перший кліп та заспівали дуетом з Наталкою Карпою – співачкою та нашим продюсером. Наталка, справді, неймовірна! Енергію, яку вона випромінює на сцені, важко з чимось порівняти, її треба відчути!»

Дівчата вкотре довели, що готові підкорити український шоу-бізнес. Таку яскраву презентацію можуть влаштувати тільки професіонали і справжні таланти. Без сумніву, у групи “Glamour” велике майбутнє!