Гурт Хочу ЩЕ! візьме участь у презентації першого ліцензійного збірника Львівського хіп-хопу “Інший ЗаХХід”

default20 березня, о 17:00 в клубі “Picasso” вбудеться грандійозна хіп-хоп вечірка на якій пройде презентація першого ліцензійного збірника Львівського хіп-хопу “Інший ЗаХХід”. На презентації відбудеться виступ гурту Хочу ЩЕ! та інших львівських хіп-хоп виконавців, які увійшли до цього збірника. На диску “Інший ЗаХХід” слухачі зможуть почути улюблену для багатьох пісню – гімн бі-боїв України “Open Street Danсe” у виконанні гурту Хочу ЩЕ!, а також трек за участі бітмейкера команди – Mr.Boo.
Цієї осені гурт Хочу ЩЕ! запустив у світ новий проект “Хочу ЩЕ! Beats”, де талановиті композитори-бітмейкери гурту пропонують усім бажаючим: початківцям і досвідченим співакам написання якісних іструментальних композицій для пісень у різноманітних стилях, серед яких: Хіп-Хоп, R’n’B, Pop та інші. Хочу ЩЕ! Beats сповна реалізувався на збірнику хіп-хопу “Інший ЗаХХід”, оскільки крім пісні “Open Street Dance”, під музику гурту записаний репрезентацій трек збірника “Інші правила”, а також спільний трек одного з виконавців за участі бітмейкера гурту.
На презентації можна буде придбати збірник разом з автографами усіх виконавців, що будуть присутні на вечірці у цей вечір.