Гурт TFC на дельтаплан​і через океан_Про нове відео Tea Fan Club

Гурт Сашка Ксенофонтова TFC незабаром презентує нове відео на пісню «Перший день весни».
Щоб реалізувати ідею кліпу, знімальна група піднялася на високу гору у передмісті Києва, де потоваришувала із дельтапланеристами і відчула творчість політ з усіх можливих боків.

«Нам дуже пощастило з погодою, і ми на усі 100% відтворили настрій пісні. В ній багато сонця, неба і весни. Це момент, коли настає неминучий, довгоочікуваний день, і щось стається або відбувається, як вперше», – коментує лідер гурту Сашко Ксенофонтов.
Гітаристи TFC Джон та Влад, який, доречи, тепер працює під псевдонімом Jack Spade, знімалися кожен у себе вдома, у Львові та Лос-Анджелесі. Зібратися разом музикантам не дозволив напружений творчий графік кожного «чайника».

Сашко зараз активно займається новим проектом своєї дружини , співачки Руслани, яка нещодавно презентувала свій новий творчий імідж у шоу–проекті «Майданс».

Джон щойно завершив співпрацю із регбійним клубом «Сокіл», для якого разом із «Піккардійською терцією» написав неформатний гімн. На думку музикантів, регбі – це такий же неформат у спорті, як і рок-н-рол у музиці.

Влад не зміг навіть вирватися до України. Практично весь свій час він зараз спрямовує на роботу над написанням нового саундреку до фільму з Мелом Гібсоном.
Але попри всі неспівпадіння у робочом у графіку, TFC все ж вирішили створити ще один хіт через океан.

Прем’єра кліпу і пісні незабаром.www.MusicLviv.org.ua