Як за рік змінилася вулиця Бандери у Львові, – ФОТО

Пропонуємо переглянути фото та порівняти, як вулиця Бандери у Львові змінилася за рік. 

Станом на 17 грудня у Львові завершується ремонт вулиці Бандери. Перед святом Миколая вулицю мають відкрити для проїзду, однак після цього продовжаться ще роботи з облаштування тротуарів, благоустрою. Кореспондентка 032.ua пропонує переглянути фото, як змінилася вулиця за рік. 

Ремонтні роботи на вулиці Бандери у Львові поділили на три етапи. Перший етап – від вул. Чупринки до вул. Антоновича, другий – від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА, третій – від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької.

У грудні 2020 року на вулиці Бандери тривали активні ремонтні роботи. Зокрема, станом 15 грудня минулоріч проклали трамвайні плити, асфальтне покриття (пісок, щебінь, трамвайна плита) від трамвайної зупинки на вулиці Чупринки в сторону вулиці Бандери, 18. 

Реконструкція вулиці Бандери у Львові
Фото: Олександр МазуренкоРеконструкція вулиці Бандери у Львові
Фото: Олександр Мазуренко

Наразі більшіть робіт вже завершили. Ділянка від вулиці Городоцької до Федьковича стала пішохідною, тому там проїжджатимуть лише трамваї. Відкрити вулицю для проїзду транспорту мають 18 грудня о 15:00. Наступного дня мають відновити курсування громадського транспорту по вулиці Бандери. 

У рамках реконструкції вулиці ще мають облаштувати підпірну стінку та транспортний хаб на перетині вулиць Бандери та Чупринки. Залишається ще завершити і благоустрій території – мають висадити близько 80 дерев.

Ось такий вигляд має вулиця ввечері напередодні дня відкриття: 

Вулиця Бандери у Львові після ремонту
Фото: 032.uaВулиця Бандери у Львові після ремонту
Фото: 032.ua

Зазначимо, ремонтні роботи виконала підрядна організація ТзОВ “Онур”. Загальна вартість реконструкції згідно з договором підряду становить 209,5 млн грн.

Залишити відповідь