ІНТЕРВ”Ю. гурт PLATINA:Кохання-це страва яку потрібно смакувати маленькими порціями…

У наш час тотального та всебічного розвитку культури мало хто з митців залишає осторонь. Найбільш яскравим елементом розвитку є музична сцена. Адже саме тут виконавці мають безмежну змогу поєднати професійні риси віртуозів з театральним початком. Одним з таких діамантів є київський гурт»Platina».Нещодавно я поспілкувалась із солісткою гурту Вікторією Васалаті. Все, про що дізналась наш кореспондент, залюбки переповімо вам.

-Вікторіє, а чому саме»Platina»?
– Таку назву для групи придумав Юрій Кондратовський, гітарист. Всім сподобалось це слово і те, що воно означає коштовний діамант.

– Віка ,а яка у тебе освіта?
-Я закінчила Київський національний університет культури і мистецтв по спеціальності артист-вокаліст.

-А як розпочалась твоя кар’єра?
– Це сталось у ранньому віці. Пам’ятаю себе співаючою ще з дитячого садка. Вже тоді було точне відчуття ,ким я хочу бути у цьому житті. В іншій професії, не пов’язаній з музикою ,не уявляла себе. Батько брав мене співати на весілля х і різних такого роду заходах. Потім були конкурси обласного, всеукраїнського, міжнародного рівня. Звісно перемоги, які додавали впевненості. Взагалі, я мріяла стати сольною співачкою.

– Віка ,а на чому базується репертуар гурту»Platina»?
– По стилю переважає лірика….Мова рідна, українська. Всі пісні написані не спеціально. Тому репертуар чесний, правдивий. Простіше кажучи, що відчуваю, те і пишу. Є потужні рокові композиції ,з драйвовим гітарним звучанням ,є акустичні варіанти. Взагалі, про музику не люблю розповідати ,її треба слухати…

-Вікторіє, а яким є ставлення знайомих до твоєї творчості?
-Нормальне. Головне, що всім подобається наша музика. Тільки часто запитують, чому нас так мало в телевізорі?

– Які у тебе творчі успіхи?
Зовсім нещодавно у моє життя увірвався театр…Я написала музику до вистави Юрія Рибчинського» Едіт Піаф .Життя в кредит.»і зіграла в ній головну роль Едіт Піаф. За музичну концепцію вистави отримала як композитор «Київську пектораль»цією нагородою я пишаюсь.

– Яким є ваше ставлення до поняття”конкуренція”?
– Здорова конкуренція-це здорово!!

-У вас траплялись якісь курйози?
-Так, бувало всяке…Нещодавно на концерті в клубі»Бінго» у Києві у гітариста на гітарі лопнула струна, і це на другій пісні. Він весь концерт відпрацював, всі соло зіграв.

– Як ти відпочиваєш після напруженого графіка роботи?
– Дивлюсь фільм, читаю книжку, приймаю ванну.

– Хто є твоїм дизайнером і візажистом?
– Все сама. так мені комфортно, зручно і спокійніше. Я звикла все робити сама.

-А який твій ідеал справжнього мужчини, якого б ти хотіла бачити поряд?
-Розумний, симпатичний ,успішний, обов’язково з почуттям гумору. Взагалі все вирішують флюїди, коли співпадає щось з середини, то вже не важливо чи співпадають вище названі критерії. Я вірю, що любов»сліпа».

– Чи заважає музика особистому життю?
-Музика, як професія, коли вона є не тільки для особистого задоволення, а ще й здатна приносити фінансове задоволення, тоді це тільки допомагає. інша справа ,коли навпаки, тоді складно…

-Якими, на твій погляд, повинні бути стосунки хлопця і дівчини?
– Відвертими в певній мірі, думаю не завадить у стосунках свіжість, а саме розтягнути задоволення пізнання один одного. щоб не все і не одразу. Кохання-це страва, яку потрібно смакувати маленькими порціями…

– Що можеш побажати мешканцям нашого міста?
– Бажаю всім мешканцям чудового древнього та красивого міста Львова, щоб ви любили своє місто і працювали на його добробут.

Розмову вела Надія Попко.
Кореспондент www.musiclviv.org.ua