ІНТЕРВ”Ю. Юлія Рай: “Кохання надихає на нові кроки у нашому житті”

Свій перший концерт Юля Рай дала … у пологовому будинку. На Католицьке Різдво у засніженому Львові в пологовому будинку №3 з’явилася на світ дуже голосиста дівчинка. Було зрозуміло одразу – Юля повинна стати співачкою – вона дала це зрозуміти усім.
Ще в дитинстві, коли вдома в Юлі збирались родичі, вона ставала на стілець, і починала співати пісню «Старая мельница». Батьки маленької співачки вирішили всіляко сприяти розвитку таланту Юлі і віддали її до музичної школи по класу фортепіано. Вже в п’ятому класі Юля починає співати в церковному хорі «Херувими», в склад якого входило 70 чоловік. Саме з ним вона співала кожної неділі у церкві, а також подорожувала по містах України, Польщі і Словаччини. Мабуть це і були її перші гастролі, яким Юля завдячує своїй бабусі, що привела її до хору.
Бабуся завжди була, немов духовним наставником своєї онуки. Ще в п’ять років, вона повела Юлію до школи естетичного виховання. Там онука всіляко розвивалась: навчалась ліпити з пластеліну, танцювати, співати. З часу народження Юлії, вона ні на мить не забувала про неї. Так як бабуся походила з дворянського роду, то всі свої надбання і вміння вона хотіла передати саме Юлії.Нещодавно я поспілкувалась з дівчиною всіх кого цікавить її творчість слідкуйте за розмовою!

-Юля, чому колись ти була Бодай, а тепер Рай?
Рай- це абревіатура.яка не скажу,ще рано.

– Який твій  репертуар?
-А що про мій репертуар? Я вважаю що за останні 2 роки він став різним…Є і романтичні балади, і веселі пісні. Все залежить від настрою ,коли я пишу ту чи іншу пісню.

– Ти береш участь у благодійних концертах?
– Звичайно. Кілька разів ми їздили виступати на підтримку хворих діток. Нещодавно теж був один з таких концертів у Києві.

– Коли ти вперше виступила на сцені?
– Ще в дитинстві, коли стала на стілець і заспівала своїм родичам дуже популярну пісню в ті роки»Стара Мельниця»

-Юля, якими є твої творчі успіхи?
– Мені здається, що вихваляти себе це справа неблагородна. Тому про успіхи можуть сказати мої друзі, знайомі,  шанувальники. Але не я.

-А кого ти можеш назвати своїм справжнім другом?
– Це люди не з шоу-бізнесу (сміється)

– Чим ти займаєшся у вільний час?
– Вільний від написання пісень та виступів час проводжу в залі. В мене вдома є турнік ,на якому теж займаюсь. Але в той час самий час, не відмовляю собі у задоволенні поїсти тістечка.

-Юля, а які у тебе плани на майбутнє?
– Знаєш є такий вислів «Хочеш розсмішити Бога – розкажи про свої плани». Тому зазвичай не розповідаю про них. Але є декілька цілей, до яких я йду. Це і випуск нового альбому і написання нових ще цікавіших пісень.

-У тебе траплялись якісь курйози на сцені?
– Дуже часто. Був випадок, коли в мене було дуже довге і гарне плаття. Так  я весь виступ наступала каблуками на його поділ. І щоразу мені здавалось, що воно з мене злетить.(сміється).

– Кілька слів про свої риси характеру
– Мені здається, що я дуже відкрита для людей. У всякому разі стараюсь такою бути.

– Юля, а заважає  музика особистому житті?
– Музика не може заважати, вона навпаки надихає.

– Що ти вважаєш своїм основним досягненням в житті?
– Своє кохання.

– Коли можна побачити твій наступний кліп?
– Дуже скоро.

-Юля, а якою ти була в дитинстві?
-Я завжди хотіла стати співачкою. Ще в пологовому будинку усі зауважили мої вокальні дані.

– Що було найприємнішою для тебе подією торік? А що було найважчим?
– Дуже багато було хорошого. І саме це хороше перекрило усі негативні сторони. І це дуже тішить.

 -Юля, розкажи дещо про гастролі зарубіжними країнами.
– Було багато країн. Більш за все мені запам’ятався виступ у Римі. Я  тоді була спів організатором благодійної акції до Дня Матері для Українців ,що живуть в Італії. Це був особливий концерт .В Італії працює дуже багато людей з України, які відірвані від своїх сімей та близьких. Я  пережила разом з тими , хто прийшов на концерт. На очах в багатьох бриніли сльози – і радості, і смутку. Було дуже приємно отримати особисту подяку за організований нами  виступ від Папи Римського Іоанна Павла2.До речі, в день концерту він святкував своє день народження.

-Юлія, і насамкінець що можеш побажати прихильникам своєї творчості? 
– Кохайте і будьте коханими. Саме кохання надихає на нові кроки у нашому житті.
 

Розмову вела Надія Попко
кореспондент www.musiclviv.org.ua