Ірина Федишин 26 жовтня відспівала 2 сольних концерти у Львівському цирку

26 жовтня прихильників творчості Ірини Федишин на сольному концерті у Львівському цирку було 4 000 осіб. Два концерти співачки у цей день відбулись з аншлагами. Команді вдалось втілити усі задуми та ідеї концерту. Своїх глядачів Ірина зустріла з хлібом і сіллю. Відспівала вона в цей день 48 пісень вживу під супровід музикантів.

Жваво спілкувалась з публікою , танцювала з 4-ма шоу балетами, на одну з пісень виїхала на білосніжному коні. Практично кожна пісня супроводжувалася театралізованим шоу. На сцену виїжджав віз, випурхували різнокольорові «метелики» у прикрашених  ліхтариками костюмах. Ірина співала на розмальованій печі, серед імітованих хмар. На одну із пісень з неба посипався сніг, на іншу співачку щільно обмотали полотнами. Також вона заспівала у дуеті зі своїм продюсером  Віталієм Човником та переможцем голосу країни Іваном Ганзерою. Розважати публіку співачці допомагав і заслужений артист України, автор текстів і музики Микола Янченко.

Під час концерту Ірина презентувала новий кліп «Долоньки».  Усе дійство супроводжувалась великою кількістю світла, звуку, піротехніки, світодіодними екранам. А також концерт знімав Перший Національний канал. Тому,  хто не зміг потрапити на захід, зможе переглянути його на екрані телевізора. Ірина Федишин щиро подякувала усім за підтримку, оплески і квіти. А також запросила усіх на різдвяний концерт «Україна колядує» у Львівську оперу.