Ірина Федишин переїхала у нову квартиру?

Одна з найпопулярніших співачок    Західної     України і як  її ще часто називають найталановитіша зірка Галичини, переїжджає у нову фешенебельну  квартиру.

Така інформація поширилася містом та швидко дісталася і до нашої редакції.  За словами наближених до відомої співачки людей, цей справжній витвір мистецтва, Ірина придбала за власні кошти. Нагадаємо, що Ірина Федишин є найбільш гастролюючою співачкою. Простора, трьохкімнатна квартира з двома саунами, виконана у класичному стилі з використанням благородного сусального золота справді вражає. А також 8 колон і великий подіум-сцена із мрамору. Подейкують, що над дизайном помешкання зірки працював один з найкращих майстрів Києва, спеціально запрошений відомою блондинкою.

Також відомо, що Ірина Федишин замовила акваріум величезного розміру, висотою 2 метри до самої стелі і вагою 600 кг, який погодилась зробити лише одна фірма в Києві. Квартира, мабуть і справді розкішна.

Співачка вже відсвяткувала новосілля 7 листопада.

Зараз Ірина активно займається співочою діяльністю і вже на при кінці  листопада вийде в ефір новий кліп співачки, на всім відому пісню «Питай», тож не пропустіть прем’єри.

www.MusicLviv.org.ua

P.S.: наша редакція володіє ексклюзивним фото