Ірина Федишин стала мамою

У родині львівської співачки Ірини Федишин та її чоловіка і продюсера Віталія Човника радісне поповнення. Вони стали батьками. 25 травня, п’ять по восьмій вечора, у них народився синочок. Вага хлопчика – 3,400 кг, зріст – 54 см.

– Пологи проходили добре, – розповіла кореспондентові «Леополіса» молода мама Ірина Федишин. – Не можу сказати, що вони були важкі. Тривали десь шість годин. Нормально почувалася весь цей час. Імені синові ще не вибрали. Маємо з чоловіком два варіанти, між якими вагаємось, але називати їх не буду. Не хочу, щоб інші намагалися вплинути на нашу з чоловіком думку до того, як оберемо остаточний варіант. Хрестини запланували на 19 червня.

У декретну відпустку Ірина йти не планує. На сцені вона виступала до останніх днів закінчення терміну вагітності. Та й після пологів забувати про концертну діяльність не планує. «Малюк росте, міцнішає… – каже вона. – Я також іду на поправку, почуваюся добре. Вже бігаю по хаті. У нас з сином спільний графік. Разом їмо, разом багато спимо.
Хочу якомога швидше набратися сил і увійти у норму. Уже на 3 червня у нас відбувся перший концерт а точніше це була корпоративна вечіркаі. Та це не означає, що весь свій час проводитиму на сцені. До концертної діяльності повертатимусь, але так, щоб заради неї залишати сина на кілька хвилин, годин. Не більше. Концерти відбуватимуться у Львові, щоб не виникало потреби нам із сином довго бути окремо. Він – такий маленький, гарненький… Дивлячись на нього, відчуваєш неймовірну радість. І залишати його хоч на хвилинку – дуже непросто»…

На фото: Віталій Човник зустрічав свою кохану Ірину Федишин з пологового будинку з величезним букетом квітів та на лімузині. А вдома її чекав сюрприз: дитяча колиска, прикрашена квітами та кульками, та підлога, всипана пелюстками троянд. Фото з архіву Ірини Федишин

Оксана ЗЬОБРО
www.MusicLviv.org.ua