Як Ясінська, Карпа і Андріана наввипередки співали

Для співачки Ясінської новий 2011 рік почався з визнання, яке приніс їй рік попередній.

Першою приємною новиною стали результати голосування на сайт-проекті  “Музичний Львів”, який запитував у своїх відвідувачів кого вони вважають достойним посісти перші місця у номінаціях “Найкращий гурт”, “Найкращий співак” та “Найкраща співачка”. Відтак за версією «Музичного Львова» Ясінська отримала визнання найкращої співачки, обігнавши Надію Гураль та Наталку Карпу.

А вже другого січня у Львівській обласній філармонії довгі напружені дні минулорічної праці знову нагадали про себе приємним результатом. Саме там відбулася церемонія нагородження «Людина року. Золотий лев-2010» за версією львівського популярного глянця «RIA Львів”. Зіркова білявка Ясінська претендувала одразу на дві нагороди у номінаціях «Співачка року» та «Найкраща пісня року». Та перемогти вдалося лише в одній. Пісня «Шури-мури» (слова Вови зі Львова, музика Людмили Ясінської), яку співачка виконує в дуеті з Вовою зі Львова, і навіть торік презентували на неї спільну відео роботу, обійшовши Андріанин «Манекен» та «Від мене до тебе» Наталки Карпи – отримала найбільшу кількість голосів, а відтак перемогла.

Натомість у номінації «Співачка року» Ясінська посіла лише другу позицію. Хоча  й тут конкурентками їй стали незмінно Андріана та Наталка Карпа.

Перемога «Шури-мури» стала для Ясінської справжнім сюрпризом. Відтак вона не могла своєю чергою віддячити не менш приємним сюрпризом слухачам-глядачам, які за неї голосували. Тож на церемонії нагородження влаштувала справжнє шоу  з конфетті та «піддимленою» ялинкою на прем’єру пісні «З новим шоком!». А піснею-переможицею «Шури-мури» Ясінська з незмінним балетом «0,7» поставили фінальну крапку церемонії нагородження та шокували не менш яскравим шоу ніж у першому виході – з неодинарнарною хореографічною постановкою, з обливанням водою та костюмами, які поєднують у собі на перший погляд непоєднувані елементи стилю. Та поки чоловіки задумувалися чи рятувати сцену від уявної пожежі, жіноча половина розглядала сукню співачки…

Згодом Ясінська зізналася, що над її образом попрацювали дизайнер Ольга і стиліст Наталя Федуняк.

– Співпрацюємо лише два місці, але Ольга встигла зробити мені уже кілька костюмів, – розповіла Ясінська. – Мені дуже подобається. До того ж мій дизайнер відчуває мене і завжди знаходить цікаві рішення. А ще вона розуміє, якщо костюм потрібен “на вчора”, а такі люди не часто трапляються на творчому шляху. Зараз ми готуємо новий дуже цікавий костюм. Тканину везуть з Туреччини, і все затримується лиш тому, що матеріали стоять на кордоні.

Світлини Олексія Самойлова

www.MusicUkraine.com