Як Ясінська з Вовою зі Львова «шури-мурила»

Співачка Людмила Ясінська дебютувала зі своїм музичним первістком – альбомом «Тобі…», в якому знайшлося місце і для “попсових” українських пісень, і для запальних латино-американських композицій та для еротично-романтичного R’n’B у вигляді “Шурів-мурів” – дуету із Вовою зі Львова. Співачку на вечірці-презентації у клубі Picasso підтримали актори студії “Магарич” Ярослав Стень та Богдан Гациляк, які виступили у ролі ведучих вечора, балет “0,7”, автор однієї із пісень Вова зі Львова та львівські зірки. Причому останні виконували роль не лише гостей вечора, а й персональних музикантів-бек-вокалістів-танцюристів Людмили Ясінської…

Альбом “Тобі…” ми готували протягом 1,5 року, – розповідає співачка. – Оскільки початки моєї творчості – з Америки (Ясінська – фіналістка проекту “Американський шанс. – О. З.), то мені хотілося поєднати композиції у такому стилі із танцями, як-не-як, я близько десяти років танцювала. Це все плавно перетекло в українську течію – народилися кілька повільних композицій, вперше почувши які, я подумала: “Це воно!”. А ліричні “Тобі…” та “Для мене ти” плавно перейшли у «Шури-мури» з Вовою зі Львова… Ця пісня випадає за стилістикою з речей, які є в альбомі, тож вона позиціонується як бонус-трек – своєрідний ескіз до мого нового етапу у творчості.

Ще одним бонусом до альбому став кліп на пісню “Тобі…”, знятий понад півроку тому, в якому Ясінська виступила не лише у ролі співачки, а й сценариста.

«Тобі…» – це присвята не лише кожному із шанувальників співачки, а й тому єдиному коханому, ім’я якого Ясінська наразі не відкриває. “На яку б тему я не співала, все у мене торкається любові, тому основна тема, настрій цього альбому та стан моєї душі – кохання”, – зізнається виконавиця. Мабуть, такий лірично-романтичний настрій і надихнув співачку на те, щоб усім гостям вечірки роздати половинки сердечок: чоловікам з “То…”, а дівчаткам з “…бі”, щоб їм хоча б цього вечора легше було знайти свою половинку.

На сцені Людмила Ясінська на повну випробовувала свій, як вона сама його відрекомендувала, “позитивно ігровий, ніжно-еротичний” образ й одне за одним змінювала вбрання – із вишукано-елегантного (чорна вечірня сукня) – до грайливо-танцювального (рожева сукенка в стилі латино-американських танців), і до еротичної класики (костюмчик в стилі “диско”). “Плюсом” презентації стало виконання “наживо”, драйву додали експресивні танці. Не обійшлося і без сюрпризів. Людмила Ясінська представили на глядацький розсуд імпровізацію “на пару” з львівськими зірками. Павло Табаков “озброївся” гітарою, Назар Савко – бубном, Владіслав Левицький – барабанами, Олеся Киричук і Zоряна – шейкерами та маракасами, а Ясінська з “Енерджі” – вокалом, і всі вони разом “забацали” Dancing with me (“Ой на горі два дубки”). Ефектну крапку у своїй презентації Людмила поставила дуетом з Вовою зі Львова – “Хочу шури-мури аж до крепатури…”.

У найближчих нетворчих планах Людмили Ясінської – захист дисертації на тему «Удосконалення технологій холодного тиснення фольгою».

Фотоматеріали з презентаціїОксана ЗЬОБРО

Високий Замок