Яким повинен бути сайт для перегляду фільмів?

Останнім часом, все більше з’являється нових сайтів, які спеціалізуються в сфері кіноіндустрії, і це не дивно, адже якщо є попит, тоді нескладно зробити пропозицію. Нещодавно з’явилася відмінна платформа для перегляду відео та фільмів, де зібрано дуже багато кінокартин на будь-який смак в HD якості – https://kinoguru.be.

Тому, ми вирішили написати, яким повинен бути справжній сайт для справжнього кіномана, адже серед розмаїття сайтів складно віддавати перевагу одному.

Основні якості гарного сайту з фільмами

  1. Красивий і стильний дизайн платформи. Перше на що звертає увагу кожен споживач – це картинка, тому, якщо зовнішній вигляд сайту не привабливий, тоді мало хто захоче ним користуватися, незважаючи на те, що там зібрані всі фільми світу.
  2. Зручним і простим у використанні. Для сайту головне наявність основних розділів, за якими можна знайти ті чи інші фільми. Коли розробники починають фантазувати і вставляти додаткові підрозділи або ще які-небудь фішки, основне призначення платформи втрачається. Середньостатистичний споживач бажає просто зайти і переглянути фільм, а не розбиратися з навігацією сайту цілу годину.
  3. На сайті повинні бути зібрані всі останні новинки поточного сезону. Зайшовши на сайт, має відчуватися, що він створений для справжніх кіноманів, адже тут можна знайти все, починаючи від першого чорно-білого фільму в історії людства, і закінчуючи тими фільмами, які тільки недавно вийшли з прокату. Також, обов’язково повинні бути трейлери тих фільмів, які ще в прокаті.
  4. Безкоштовний перегляд фільмів. Якщо подивитися на статистичні дані, то більшість населення шукає платформи, на яких вони можуть насолоджуватися переглядом безкоштовно у високій якості.
  5. Без реклами. Більшість сайтів заробляє на тізерній рекламі, але цим не потрібно нехтувати, адже це відштовхує потенційних споживачів. Коли люди заходять на сайт і бачать великі банери, які заступають інформацію, або ця реклама з неприємними і страшними картинками, то велика частина людей просто закривають посилання.

Отже, якщо ви вирішили створити свою кіноплатформу, тоді обов’язково прислухайтеся до цих порад, вони забезпечать вам великий потік споживачів.