Ясінська влаштовує репетицію новорічної ночі у «Пікассо»

У п’ятницю, 16 листопада, у нічному клубі «Пікассо» Людмила Ясінська представить нову новорічну програму «Keep It Up!».

Впродовж останнього року у житті молодої співачки, телеведучої і бізнес-леді відбулося чимало змін. Вона вийшла заміж за ізраїльського кінопродюсера і режисера Рамі Дамрі, народила чудову донечку Мілі, а відтак і більшість часу проводила у Тель-Авіві. Втім, ані переїзд на батьківщину чоловіка, ані народження дитини не зупинили її продовжити займатися справою життя – музичною творчістю.

Будучи у «декретній відпустці» Ясінська навіть не мріяла про відпочинок. І під час вагітності, і вже після народження – із маленькою Мілі у колисці, Люда відвідувала заняття вокалу і гри на фортепіано, вчила іврит у тель-авівському університеті, записувала нові пісні… Зокрема, Keep It Up! – сингл, який співачка ще влітку презентувала з головної сцени Львова на час Євро-2012.

Сьогодні донечці уже вісім місяців, а пісня Keep It Up! зазвучала українською мовою. Тож саме час повертатись і поділитись новими піснями із українською публікою…

За словами Людмили Ясінської, нещодавно почала працювати над новим проектом і записом альбому із відомим ізраїльським композитором Нахум Гейман, пісні якого складають основу ізраїльської музики.

До речі, у співачки розширився не лише репертуар, а й склад команди. Новорічну програму Людмила презентуватиме у супроводі шоу-балету «Атлантік», бек-вокалістів, трубачів та перкусіоністів.

Одне слово, гарний настрій, позитивні емоції, гарячі ритми, що зігрівають серця і атмосферу свята цього музичного вечора – гарантовано.

Приходьте,
Чекаємо усіх і кожного

Початок о 19.00.