Йога для «Чайників» Ремікс на позу лотоса від гурту TFC

Гурт Сашка Ксенофонтова TFC впровадив йогу для «Чайників».
Нещодавно учасники гурту влаштували фотосесію для свого наступного синглу та кліпу на ремікс «Tears of Gods» feat. Flashtronica.
В перервах між ракурсами гітар та іміджем серйозних музикантів хлопці демонстрували вправи йоги, що фотографу Дмитру Перетрутову здалося цікавим сюжетом для продовження зйомки. Завдяки миттєвим імпровізаціям відзнятий матеріал вийшов позитивний.

«Hазом з Василем Лозовським, ді-джеєм проекту Flashtronica, ми зробили дуже веселий, динамічний ремікс з молдавськими поп-мотивами, – коментує лідер гурту Сашко Ксенофонтов, – У пісні «Tears of Gods» з’явився абсолютно інший настрій. Я не є прихильником клубної музики, але те, що вийшло у нас, мені дуже симпатизує. Ми б хотіли зробити гідне промо для такого реміку. Для цього наша йога:)»

Окрім того, в планах TFC нові пісні та маленькі акустичні виступи. Зараз хлопці знову на великій відстані: Влад полетів додому в Каліфорнію, Джон повернувся до Львова, а Сашко – до продюсування своєї дружини, співачки Руслани. Не дивлячись на це, до кінця року TFC обіцяють презентувати третій сингл.

www.MusicLviv.org.ua