Католицизм – Презентація аудіокниги

Католицизм - Презентація аудіокниги

У Львові презентують аудіокнигу "Католицизм: мандрівка до серця віри"!

Відтепер книгу Роберта Баррона "Католицизм: мандрівка до серця віри" можна слухати.

Автор книги Роберт Баррон є американським католицьким єпископом, одним із найпопулярніших авторів на Амазон, кореспондентом з релігійних питань для NBC, коментатором для телеканалів FOX News, CNN та EWTN. Книга "Католицизм: мандрівка до серця віри" постала після створення єпископом Робертом 10-серійного фільму з однойменною назвою, який кіноексперт і меценат проєкту в Україні Богдан Батрух називає "шедевром духовного кіно".

У пропонованій аудіокнизі автор прагне осягнути суть християнської віри та показати її сучасній людині через призму здобутків світового мистецтва, літератури, богослов’я, філософії та історії.

У презентації аудіокниги візьмуть участь:
· Владика Венедикт Алексійчук, єпископ Чиказький УГКЦ;
· Юрій Кудрявець, актор дубляжу та диктор;
· Галина Сташків, перекладачка;
· с. Климентія Луків, координаторка проєкту "Католицизм" в Україні;
· Модеруватиме розмову Ольга Телипська, ведуча "Радіо Перше".

Варто відзначити, що в аудіокнизі "Католицизм: мандрівка до серця віри" для музичного оформлення використано оркестрову сюїту "Українська веснянка" авторства українського композитора Антіна Рудницького. Цей твір теж є новинкою для української авдиторії, бо лише чотири місяці тому його презентували у виконанні симфонічного оркестру "INSO-Львів" під орудою диригента Ярослава Шемета в рамках проєкту BRIDGES.