Концерт групи «Zоряна» закінчився поцілунками!

Весь концерт групи «Zоряна» в кінотеатрі ім.О.Довженка,14 лютого, на День Валентина був наповнений поцілунками,привітаннями,музикою,сюрпризами та виступами зіркових гостей, серед яких були група «Кожному своє», Владіслав Левицький, Майя, гумористичний проект студія «Магарич», поет Юра Синенький,Зеновій Гучок, шоу-балет «Madrin», Ксенія Ліардо&Stimul.
Все почалось ще до концерту,коли друг дівчини модельєр Назар Хіцяк не втримався та поцілував винуватицю цієї події в щічку,побажавши гарного свята. Вже на самому концерті, який розпочався драйвовим шоу-номером «Наречені в кедах» від Zоряни,Галини Лірник , Маріни Васільєвої та Оксанки Сахаревич, було відчутно запах кохання та амурних флюїдів. Так,ведучий Юра Ясінський намагався просто на сцені,сховавшись за папкою у вигляді серця поцілувати Zоряну (яка в цей вечір не лише співала,але й вела концерт разом з ним), на що отримав «словесного ляпаса» і заспокоївся. А ведучий Галицької ліги Квн Віталік Новосад,який провів разом з Zоряною конкурс для закоханих пар, все ж таки встиг поцілувати дівчину в губи, даруючи букет ромашок! Прокоментувати цей вчинок і Віталік, і Zоряна відмовились. Окрім поцілунків, концерт запам`ятався появою в групі «Zоряна» нового учасника, Dj Sunny boy, який вніс у звучання пісень нові цікаві моменти. Також відбулась прем`єра нової пісні «Квітка». А під час треку «Так мало» Zоряна пішла в зал та співала з усіма присутніми цю пісню,зауваживши,що у Львові люди вміють красиво співати! Тому вирішила влаштувати конкурс на найкраще виконання пісні від її групи – Серце. Чотири сміливі пари вийшли на сцену та боролися за перше місце до останнього. А пара-переможиця отримала приємний подарунок від журналу «Ria-Львів»-їхнє фото у наступному номері цього видання.
Як виявилось, на концерті були присутні не лише львів`яни, а й люди з Дніпропетровська,Вінниці, Києва, які спеціально приїхали на свято до Zоряни. Квіти,привітання друзів, поцілунки, оплески людей, дві години живого звучання та позитивна енергія від дівчини-енерджайзера Zоряни створили кожному гарний та романтичний настрій! За словами самої винуватиці події «це був мегавалентинівський день -2010»!
А після концерту Zоряна разом з друзями перемістилась в один з нічних клубів Львова,де й провела останні години Дня Валентина. Як саме це відбувалось, дивись на сайті www.zoryana.com.ua