Концерт Ірини Федишин «Україна колядує» «відгримів» з аншлагом!

14 січня зал Львівської Опери був вщент переповнений. Повний аншлаг, та ще й який! 4 дні перед концертом квитків у касах вже не було, а щоб доставляли стільці – такого працівники Опери давненько не пам’ятають.
Захід анонсувався як гранд-шоу «Україна колядує». Організаторам і насправді все вдалось. А це спеціальні зимові декорації, літаючий ангел над Оперним, який звіщав благу вість, колядники з трембітами, 2 шоу балети, оркестр «Віртуози Львова», дитячий колектив «Цьомочки», скрипаль Олександр Божик, ведучий 5 каналу, гуморист Віталій Човник. У концерті було задіяно 86 осіб. Добряче повеселили публіку два білі 3-х метрові медведі. Це все створювало неабияку різдвяну феєрію.
Окрім колядок на концерті прозвучало декілька хітів Ірини, серед яких «Твій Ангел», «Ти мій». А також прем’єра пісні «Лише у нас на Україні». Сама співачка з’являлася у 4 платтях, колядувала також у супроводі оркестру, виконала в дуеті з продюсером пісню «Адажіо».
Під завершення концерту співачку не відпускали глядачі, які стоячи аплодували, а Ірина разом з усіма тричі виконувала «Україна колядує». Та і це ще не все. Шокувати публіку вирішив продюсер Ірини, оголосивши, що навесні вона стане мамою.

www.MusicLviv.org.ua